Aktuality

Žáci navštíví provoz golfového hřiště a restaurace

V příštím roce 2020 chystá oblastní kancelář Jihočeské hospodářské komory v Písku ve spolupráci s dalšími firmami nové workshopy pro žáky základních škol. Restaurace Ovčin Kestřany připravuje velmi zajímavý program pro žáky 8. a 9. tříd, kteří jej navštíví během workshopů v rámci projektu IKAP. Restaurace se nachází nedaleko Kestřan u Písku a vyznačuje se nádherným okolím a přilehlým golfovým hřištěm, kde si žáci budou mohou vyzkoušet obsluhu recepce i odbavování návštěvníků golfového resortu. 

„Žáci navštíví různá stanoviště a poznají chod hotelu a restaurace. Vyzkouší si práci v recepci, naučí se odbavovat hosty i návštěvníky golfu, za barem si vyzkouší přípravu kávy a zjistí jak se kalkuluje cena prodáváných nápojů, aby restaurace mohla fungovat," říká Kateřina Rybaříková z Jihočeské hospodářské komory, která společně s firmami workshopy připravuje. Dále vysvětluje, že v rámci degustačního stanoviště žáci ochutnají různé pokrmy, naučí se jak by měl vypadat raut a jak se připravuje. Na golfovém simulátoru si nakonec vyzkouší i jak se hraje golf.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.