Kariérové poradenství

Pořádáme interaktivní workshopy pro žáky základních škol a jejich kariérové poradce. Poskytujeme aplikaci pro zájmové testování žáků a mentoring pro kariérové poradce. Nabízíme možnost účasti na odborných platformách a konferencích.

Mentoring pro kariérové poradce

Posuňte kariérové poradenství na vyšší úroveň. Vyzkoušejte výhody osobních i online konzultací s naším týmem mentorů, který Vám pomůže zefektivnit a rozvinout kariérové poradenství.

Workshopy pro kariérové poradce

Pro výchovné a kariérové poradce pořádáme školení, workshopy a exkurze do firem, kde získáte ucelené informace o trhu práce. Vyberte si z naší nabídky akcí, nebo nás rovnou kontaktujte.

Workshopy pro žáky jihočeských škol

Pořádáme interaktivní workshopy a exkurze pro žáky základních a středních škol. Žáci si tak mohou vyzkoušet různé profese přímo u zaměstnavatelů, zkusit si naprogramovat robota, nebo zrealizovat svůj vlastní projekt.

Zájmové testování žáků základních škol

Vyzkoušejte náš screeningový kariérový nástroj, který pomáhá žákům orientovat se v otázkách vzdělávání, volby povolání a osobnostního rozvoje. V rámci projektu využijte bezplatné testy pro žáky základních škol.

Motivační spoty pro žáky

De*ilní kecy rodičů

Záhadná Pazderková

Špagetky

Pyrotechnik

V jako Viki

Sedlák s. r. o.

Auto autoškola

Řemeslo

Zde naleznete doporučené publikace a metodické materiály