Aktuality

„BRAINSTORMING“ výchovných a kariérových poradců z dílny Asistenčního centra


Brainstormingu se zúčastnilo obdivuhodných 25 výchovných a kariérových poradců, jak z řad základních, tak i středních škol. V rámci diskuze každý z poradců dostal své slovo a přispěl svými zkušenostmi a informacemi, které pro mnohé ostatní byly zajímavé a nové. A jaké byly činnosti či možnosti kariérového poradenství na školách? 


Žáci ZŠ T. G. Masaryka z Blatné navštívili firmy MOIRA CZ a.s. a Otavan Třeboň, a.s.


14. února se Základní škola T. G. Masaryka v Blatné vydala na textilní workshopy, které pro ně připravila Oblastní hospodářská komora Strakonice. Během jednoho dopoledne se seznámili s textilním průmyslem, který je pro Strakonice stěžejní. 


Průzkum: Současná situace kariérového poradenství na jihočeských školách


Vážení zástupci jihočeských škol,

obracíme se na Vás s žádostí o vyplnění krátkého dotazníku, který má za cíl zmapovat současnou situaci v oblasti kariérového poradenství na jihočeských školách. Tento průzkum poslouží pro plánování dalších aktivit Asistenčního centra Impuls pro kariéru a praxi, které vzniklo v rámci realizace projektu Implementace Krajského akčního plánu Jihočeského kraje I, který je spolufinancován Evropskou unií.

Více o projektu naleznete na www.impulsprokarieru.cz 


Workshop žaků 1. ZŠ Jindřichův Hradec – firma ProNanoTech Jindřichův Hradec


V rámci Projektu „Implementace Krajského akčního plánu Jihočeského kraje I“ se žáci 1. základní školy v Jindřichově Hradci měli možnost seznámit  s výrobou a výzkumem nanovláken  ve firmě ProNanotech.  


Workshop do Vodní elektrárny Lipno nad Vltavou


Studenti Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína v Třeboni navštívili s Jihočeskou hospodářskou komorou v rámci projektu Impulz pro kariéru a praxi atypické prostory Vodní elektrárny Lipno nad Vltavou.

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.