Aktuality

Vánoční textilní workshop v Třeboni pro holky i kluky

Workshop pro žáky ZŠ a MŠ Rudolfov byl velice hezky připraven. Po příjezdu do OA, SOŠ  a SOU Třeboň, byli žáci zavedeni do jedné z učeben, kde na ně čekal pestrý program. Po krátkém představení školy a zejména učebního oboru Modelářství a návrhářství oděvů bylo pro žáky připraveno několik stanovišť, kde si mohli vyrobit a ušít několik výrobků s vánoční tématikou.

Sami žáci si za pomoci studentů školy si ušili a vytvořili vánoční stromeček, punčochu pro Mikuláše, andílka, látkové ozdoby na stromeček a chlapci si mohli vyrobit motýlka na krk. Každý z žáků si tak celé dopoledne prošel několika stanovišť a odnesl si domů krásné výrobky," říká Denisa Peštová z Jihočeské hospodářské komory, která pomáhá organizovat workshopy základních škol. Denisa Peštová si celou akci pochvaluje stejně jako všichni účastníci: S workshopem byli všichni nadmíru spokojeni, a dokonce se zapojily i paní učitelky. Na konci celého dopoledne dostala škola malý dárek od studentů, a to většího látkového andílka, který si paní učitelky ze ZŠ a MŠ Rudolfov velice rády vystaví ve svém kabinetu," uzavírá. 

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.