Aktuality

Kvůli uzavření škol Jhk ruší workshopy pro žáky

Na základě mimořádného opatření Vlády České republiky, podle kterého se od 11. března 2020 zrušilo vyučování na základních, středních i vysokých školách, musela Jihočeská hospodářská komora odvolat plánované akce a workshopy pro žáky a výchovné poradce v rámci projektu Impuls pro kariéru a praxi. 

Mimořádné opatření bylo vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19. Z toho důvodu se od 11. do 31. března 2020 zrušily i všechny workshopy do jihočeských firem, v rámci nichž žáci základních i středních škol mají možnost poznat pracovní prostředí, ale i návyky a požadavky zaměstnavatelů v jižních Čechách.

Zatím je nejisté, jak se bude situace okolo COVID-19 vyvíjet, o dalším pokračování projektu a plánovaných akcích budou zástupce škol v průběhu března informovat projektoví manažery Jihočeské hospodářské komory. 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.