Aktuality

Bezplatný kariérový nástroj pro střední školy.

Stejně jako celá řada dalších organizací ve vzdělávání, i společnost SALMONDO chce podpořit učitele a rozšířit možnosti distanční výuky o podporu kariérového poradenství a osobního rozvoje žáků. Proto nyní všem základním a středním školám v ČR nabízí plnou verzi aplikace Salmondo pro podporu kariérového poradenství zdarma do konce školního roku 2019/2020.

"Pro jihočeské základní školy není tato aplikace žádnou novinkou", uvedl Petr Rejnek, metodik asistenčního centra Impuls pro kariéru a praxi a dodává: "již druhým rokem mohou díky projektu Implementace Krajského akčního plánu Jihočeského kraje I, žáci a výchovní poradci základních škol využívat kariérovou aplikaci Salmondo Junior, která jim na základě zájmového testování pomáhá v základní orientaci při volbě střední školy.

Pro koho je Salmondo určeno?

  • Žáky 7. - 9. tříd základních škol a studenty středních škol.
  • Výchovné a kariérové poradce.
  • Učitele, kteří se v rámci své výuky věnují profesní orientaci a volbě povolání.
  • Školní psychology.
  • Rodiče.

Jak Salmondo začít využívat?

Začít pracovat se Salmondem nezabere více než 30 minut. Podrobný návod naleznete na Salmondo #NaDálku

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.