Detail akce

Workshop pro žáky ZŠ v textilním ateliéru Katy

Školy a poradce
Žáky ZŠ
Ve spolupráci s Kateřinou Simotovou jsme připravili workshop pro žáky Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391
 

Program:

 
  • seznámení žáků ZŠ s provozem textilního ateliéru Katy
  • představení firmy
  • představení různých profesí v textilním průmyslu
  • vyzkoušení praktických činností - zhotovení vlastních textilních výrobků
  • propagace oboru Výrobce textilií


Kateřina Simotová - Katy ateliér

Paní Simotová v roce 2005 otevřela Zakázkové krejčovství. Ráda vytváří originální šaty z kvalitních nadčasových materiálů. Při šití na míru, pro zákazníka, se snaží maximálně vyhovět jeho představám, ale také poradit s výběrem látky, materiálu a barvy. Své modely šije s láskou a k zákazníkovi přistupuje tak, aby se i na zkouškách cítil příjemně.
Aby se více realizovala, otevřela v roce 2017 kamenný obchod-butik KATY ateliér.
V butiku najdete šaty, sukně, trika, saka, košile, kabátky pro volný čas, ale také společenské šaty krátké í dlouhé, maxisukně, společenské sukně, krajkové topy, hedvábné a šifonové halenky.
Pomůžeme Vám i s doplňky k Vašemu outfitu.
V KATY ateliér najdete velký výběr šperků z českého skla (ručně vyráběné), stříbrné šperky s kamínky Swarovski, šperky z minerálů. Dále poradíme s výběrem kvalitní kabelky francouzské značky (Hexagona-Paris)  nebo společenského psaníčka. Krásným módním doplňkem, který v KATY ateliér najdete jsou kvalitní Italské šátky z hedvábí, viskosy, kašmíru... Profil firmy najdete ZDE
Kdy:
Čtvrtek 14.10.2021
12:00 - 14:00

Kde:
Písek
Velké náměstí 26/26

Garant akce:
Rybaříková Kateřina
+420608572253

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.