údaje o firmě

Kateřina Simotová

Představení společnosti

Od roku 2005 jsem otevřela Zakázkové krejčovství. Ráda vytvářím originální šaty z kvalitních nadčasových materiálů. Při šití na míru, pro zákazníka, se snažím maximálně vyhovět jeho představám, ale také poradit s výběrem látky, materiálu a barvy. Chci pro zákazníka, aby se v mých modelech cítil pohodlně a uvolněně, ale zároveň nadstandartně. Své modely šiji s láskou a k zákazníkovi přistupuji tak, aby se i na zkouškách cítil příjemně.
Abych se více realizovala, otevřela jsem v roce 2017 kamenný obchod-butik KATY ateliér.
V butiku najdete šaty, sukně, trika, saka, košile, kabátky pro volný čas, ale také společenské šaty krátké í dlouhé, maxisukně, společenské sukně, krajkové topy, hedvábné a šifonové halenky.
Pomůžeme Vám i s doplňky k Vašemu outfitu.
V KATY ateliér najdete velký výběr šperků z českého skla (ručně vyráběné), stříbrné šperky s kamínky Swarovski, šperky z minerálů. Dále poradíme s výběrem kvalitní kabelky francouzské značky (Hexagona-Paris)  nebo společenského psaníčka. Krásným módním doplňkem, který v KATY ateliér najdete jsou kvalitní Italské šátky z hedvábí, viskosy, kašmíru...
 

Školám nabízíme

  • Workshopy/Exkurze

Kateřina Simotová
IČO: 73563889Sídlo firmy:

Leoše Janáčka 40/3
39701, Písek
Písek


Kontaktní osoba:

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
Workshop pro žáky ZŠ s Kateřinou Simotovou Textilní výroba a oděvnictví Písek Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.