Detail akce

Burza škol v Písku

Ředitele škol
Školy a poradce
Žáky ZŠ

Studuj, co tě baví!


Vyberte si střední školu nebo učiliště, kde budete studovat to, co vás baví a čemu se chcete v budoucnu věnovat. Stále váháte, který obor je ten pravý, nebo na jakou školu podat přihlášku?
 
Přijďte na burzu škol v Písku, kde získáte potřebné informace od více jak 40 středních škol z regionu. A to v jeden den a na jednom místě.
Nebudou chybět ani významní zaměstnavatelé, se kterými můžete navázat spolupráci již při studiu. Burza škol je určena především žákům 7. až 9. tříd základních škol a jejich učitelům, výchovným poradcům a rodičům.Letos se můžete těšit na tyto školy a firmy:
Vstup pro veřejnost je ZDARMA a návštěvníci se nemusí předem registrovat.
 
Na Burze škol v Písku se každý rok prezentuje přes 40 škol a firem z Jihočeského kraje, burzy v celých jižních Čechách navštíví více jak 6 000 zájemců. Máte tak jedinečnou příležitost získat v jeden den, na jednom místě aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na středních školách a učilištích a seznámit se s možnostmi uplatnění v praxi.

 

Chcete se burzy zúčastnit jako vystavovatel?

Chcete se burzy účastnit a prezentovat svou školu nebo firmu? Stačí si na webu Jihočeské hospodářské komory najít burzu ve městě, kde se chcete prezentovat a vyplnit on-line registrační formulář.
  Přijďte si vybrat obor studia na Burze škol v Písku.
Kdy:
Pondělí 16.10.2023
08:30 - 15:30

Kde:
Písek
nábřeží 1. máje 1605 Kulturní dům Písek

Garant akce:
Dunovská Nikola
+420725562315

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás