Detail workshopu

Kdo pracuje v divadle

Maximální počet účastníků 30
Skupina oborů Umění a užité umění
Pro koho je workshop vhodný pro žáky SŠ
Délka akce 2 až 4 hodiny
Forma Prezenční
Předpokládaný průběh

Žáci si nejprve projdou zákulisím Jihočeského divadla, seznámí se s většinou profesí, které v umělecké části divadla mohou najít. Pak, po krátké pauze se svačinou, se seznámí s profesionály přímo v praxi a zkusí si, jak se dělá divadlo na vlastní kůži.
Chtěli byste se zaměřit na nějaké konkrétní pracovní pozice? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám přizpůsobíme workshop na míru.

Jaké u nás najdete profese

Umělecké: Režisér, Herec, Operní Pěvec - sólista, Operní pěvec ve sboru, Tanečník, Jevištní technik, Mistr zvuku, Mistr světla, Dramaturg, Scénograf, Inspicient, Orchestrální hráč, Dirigent, Rekvizitář. 

Provozní: Technik, Maskér, Vlásenkář, Garderobiér, Krejčí, Řezbář, Truhlář, Uvaděč, Svářeč, Kašér, Zámečník, Uklizeč, Pokladní, Vrátný, Lektor, Řidič, Točmistr, Kustod orchestru

Administrativní: Účetní, Ekonom, Tajemník uměleckého provozu, Umělecký šéf, Šéf marketingu a propagace, Produkční

Co je třeba připomenout

Vezměte si s sebou sportovní oblečení a obuv. 

Místo konání workshopu:

Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala
37001
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Mám zájem o workshopZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.