Praxe u nás

Možnosti praxe ve firmě Mondi Bupak s.r.o.

Pozice Obsluha výrobní linky
Doba trvání praxe Dlouhodobá (více jak 30 dní)
Placená Ano
Skupina oborů Strojírenství a strojírenská výroba
Náplň praxe Provádění preventivní údržby strojů dle interních předpisů a předpisů dodavatele. Zodpovědná péče o stroje – nejen to, co je psáno je potřeba udělat. Zajištění noční pohotovosti po důkladném zaučení – týden v kuse po každých ca 5 týdnech. Komunikace s kolegy v pracovním týmu včetně mistrů výroby a operátorů strojů. Dvousměnný provoz, odpolední směna týden v kuse po každých ca 5 týdnech společně s noční pohotovostí.
Benefity Zajímavé zaměstnání blízko centra Českých Budějovic v dosahu MHD. Stabilitu, budoucnost a zázemí velkého mezinárodního koncernu. Práci na technologicky vyspělých strojích. Perspektivu neustálého rozvoje, vzdělávání, kariérní růst. Možnost rozvoje, vzdělávání a kariérní růst. Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností. Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů - 5 týdnů dovolené, 13. plat, příplatky za odpolední a noční směny na rámec zákoníku práce, roční odměny za práci ve směnném provozu, motivační příspěvek 15.000 Kč, příspěvek na dopravu, závodní stravování, prémie za odpracované roky, příspěvky na dětské tábory, příspěvky na penzijní a životní pojištění, lékařská péče nad rámec zákona a mnoho dalších.
Požadujeme Ochota a chuť pracovat a učit se novým věcem – průběžně měníme strojový park a o stávající chceme náležitě pečovat Středoškolské vzdělání nebo střední odborné učiliště technického zaměření (obráběč kovů, případně automechanik apod.) – když se něco rozbije a nemáme to skladem, nebojíme si to na místě vyrobit Zkušenosti s flexotiskem či výsekovými stroji je výhodou – není to ale nezbytné, všechny stroje s Vámi projdeme a naučíte se je znát schopnost pracovat v týmu, ale i samostatné rozhodování – máme partu šikovných mechaniků, kteří vždy pomůžou, pohotovosti a odpolední směny ale zajišťuje každý sám, maximálně s přítelem na telefonu. 100% spolehlivost, flexibilita – občas jdeme v sobotu udělat, co se přes týden nestihlo, abychom měli klid na časově náročné opravy Vášeň pro stroje a mechanismy – naší práci máme rádi, protože máme rádi stroje. Umazat si ruce vazelínou nám moc nevadí.
Místo výkonu praxe:

Mondi Bupak s.r.o.
Papírenská 41
37052
České Budějovice, České Budějovice


Kontaktní osoba:

Mám zájem o praxi