Plánované akce

Workshop pro výchovné poradce z Prachaticka

Školy a poradce
Téma: Salmondo – využití výsledků testů pro volbu povolání.
  • Úvod: představení hlavních výhod práce s výsledky testů, které aplikace obsahuje, v čem je jejich využití přínosné, ale jaké má také limity a proč je důležité s výsledky dále pracovat.
  • Hlavní část kurzu: konkrétní aktivity a způsoby, jak výsledky Salmonda vytěžit při práci se třídou v limitovaném čase.
  • Pro poradce s většími časovými možnostmi nabídneme tipy na další aktivity, které lze využít při průběžné práci s žáky.
  • Diskuze a závěr. Součástí workshopu bude reflexe a sdílení zkušeností účastníků.
Lektor: Martina Švarcová

Občerstvení v průběhu dne zajištěno. 

Vlastní notebook s sebou. 

  Cílem kurzu je podpořit pedagogy při následné práci s výsledky Salmonda tak, aby se v nich žáci snáze orientovali a dokázali je co nejlépe využít při volbě svého dalšího vzdělávání.
 

Lektor


Martina Švarcová
Původním zaměřením je bohemistka a germanistka, překladatelka a lektorka jazyků. V současné době se věnuje výuce kurzů pro kariérové poradce a kurzů měkkých dovedností. Vede skupinové workshopy zaměřené na rozvoj kreativity a hlubší poznání sebe sama. Ve svých kurzech proto ráda využívá improvizační prvky a tvořivé arteterapeutické techniky. 

Kdy:
Pondělí 26.10.2020
09:00 - 15:30

Kde:
Prachatice
Křišťanova ulice 171 Bed & Bike Prachatice

Garant akce:
Třísková Kateřina
+420608572265

Registrace / Přihlášení:
Volno (Posledních 13 míst)
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Volno (Posledních 13 míst)

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.