Plánované akce

Workshop pro výchovné a kariérové poradce

Školy a poradce
Na co myslíte, když uslyšíte slovo „kreativita“? Proč je nyní kreativita důležitější než kdykoli předtím? Odpověď je jasná. Být kreativním člověkem nám pomáhá orientovat se v dnešním světě. Žijeme v době rychlých změn. To od nás vyžaduje otevřenost novým nápadům, zvídavost, schopnost přijmout složitost a nejednoznačnost, vymýšlet řešení problémů, které jsme nikdy předtím nezažili, a spolupracovat způsoby, které jsme si nikdy nedokázali představit. Přijďte mezi nás na workshop Kreativita a vzdělávání a rozšiřte si své porozumění a šíři možností, jak obohatit výuku s cílem umožnit žákům rozvíjet si tyto dovednosti.

Lektor


Mgr. Andrea Csirke

Již od roku 2007 se věnuji práci s lidmi. V oblasti kariérového poradenství jsem se vzdělávala na Distančním kurzu kariérového poradenství Stockholmské Univerzity. Jsem certifikována jako kariérový poradce a lektor ve švýcarské metodě CHQ - self management of competences. Andrea se rovněž podílela na tvorbě metodiky "Rámec pro nastavení systému kariérového poradenství na základní škole"


Kdy:
Středa 07.10.2020
13:00 - 17:00

Kde:
Jindřichův Hradec
Hvězdná 51 Hvězdárna Františka Nušla

Garant akce:
Petrů Milada
+420608572262

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.