Plánované akce

Workshop pro výchovné a kariérové poradce

Školy a poradce
Hlavní body setkání:

Přivítání:
Úvodní slovo zástupce Jihočeské hospodářské komory

Představení publikace „Metodický postup pro poskytování kariérového poradenství se zaměřením na 2. stupeň základních škol“

Lektorka: Andrea Csirke - kariérový poradce, lektor a metodik

Občerstvení je během workshopu zajištěno

  UPOZORNĚNÍ: AKCE JE ZRUŠENA, O NÁHRADNÍM TERMÍNU BUDEME INFORMOVAT.
Workshop je určený pro výchovné/kariérové poradce, popř. další pedagogické pracovníky, kteří mají na starosti koordinaci služeb kariérového poradenství na škole, popř. poskytování některých jeho služeb. Na programu workshopu je práce v malých skupinkách nad vybranými pasážemi z Rámce pro rozvoj systému karierového poradenství na škole.

Lektor


Mgr. Andrea Csirke

Již od roku 2007 se věnuji práci s lidmi. V oblasti kariérového poradenství jsem se vzdělávala na Distančním kurzu kariérového poradenství Stockholmské Univerzity. Jsem certifikována jako kariérový poradce a lektor ve švýcarské metodě CHQ - self management of competences. Andrea se rovněž podílela na tvorbě metodiky "Rámec pro nastavení systému kariérového poradenství na základní škole"


Kdy:
Středa 25.03.2020
14:00 - 16:00

Kde:
Písek
Alšovo náměstí 75/13 Městská knihovna Písek

Garant akce:
Rybaříková Kateřina
+420608572253

Registrace / Přihlášení:
Volných míst: -4/0
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Volných míst: -4/0

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.