Detail akce

Workshop pro výchovné a kariérové poradce - Kdo pracuje v divadle?

Pedagogy SŠ
Pedagogy ZŠ
Školy a poradce
Srdečně Vás zveme na workshop pro výchovné a kariérové poradce základních a středních škol z Českobudějovicka, který se uskuteční v Jihočeském divadle.

Na co se můžete těšit:

 
  • Návštěva dílen Jihočeského divadla ve Vrátě u Českých Budějovic.
  • Představení jednotlivých profesí v divadle: umělecké, provozní a administrativní pozice.
  • Prohlídka divadla a jeho zákulisí.
  • Vyzkoušíte si stavbu scény, výrobu kostýmu nebo práci s herci.
  • Diskuze – sdílení praxe.

Všechny přítomné osoby mají povinnost prokázat bezinfekčnost, tzn. že splňují aktuálně platné podmínky pro vstup na školení (očkování, test, prodělání covid-19, atd.).
Berte prosím na vědomí, že je potřeba použít po celou dobu konání akce ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek.
 
 

Vystupující:


Jihočeské divadlo p.o.
Jihočeské divadlo je jediné profesionální čtyřsouborové divadlo na jihu Čech. V Českých Budějovicích má již 100 letou tradici. Integruje čtyři samostatně působící umělecké soubory - činohru, operu, balet a Malé divadlo. V jejich čele stojí Lukáš Slavický (balet), Martina Schlegelová (činohra), Petr Hašek (Malé divadlo) a Tomáš Ondřej Pilař (opera). Na jaře roku 2015 vzniklo v Jihočeském divadle nové kreativní a edukační centrum Ateliér 3D. Zakladatelkou tohoto centra byla režisérka, choreografka a pedagožka Veronika Poldauf Riedlbauchová. Současným ředitelem divadla je MgA. Lukáš Průdek. 

Kdy:
Čtvrtek 25.11.2021
09:00 - 12:00

Kde:
České Budějovice
Dr. Stejskala 424/19

Garant akce:
Drdová Denisa
+420725562321

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.