Plánované akce

Workshop pro kariérní a výchovné poradce

Školy a poradce

V návaznosti na vládní nařízení o nemožnosti konání hromadných akcí jsme původně avizovaný workshop přesunuli na on-line  formu se zkráceným obsahem.
Z tohoto důvodu se nejedná o náhradu za původní prezenční školení.


Cílem webináře je podpořit pedagogy při následné práci s výsledky Salmonda tak, aby se v nich žáci snáze orientovali a dokázali je co nejlépe využít při volbě svého dalšího vzdělávání.

Obsah webináře:

  1. Úvod k Salmondu - připomenutí principů aplikace, fungování
  2. Možnosti využití v distanční výuce
  3. Práce s aplikací - sdílenou obrazovkou, připomenutí postupu pro zvaní žáků, nahlížení výsledků
  4. Prezentace obsahu školení - motivace pro poradce účastnit se prezenčního školení připraveného s EKS
  5. Výměna zkušeností - zpětná vazba, dotazy


Salmondo je on-line pomocník umožňující zmapovat strukturu osobnosti, motivaci, zájmy a schopnosti. Za pomoci inteligentních nástrojů stanoví osobní vizi. Podporuje kariérové poradenství na základních a středních školách.


 

Lektor


Ing. Tibor Kučera
Jeden z autorů aplikace Salmondo, kterou před 3 roky ve spolupráci s předními odborníky na psychologii a kariérové poradenství vytvořili 3 bývalí spolužáci z gymnázia, kterým nevyhovovala často chybějící podpora žáků v oblasti kariérového poradenství ze stran škol, často způsobená především nedostatkem času a zdrojů, které mají školní poradci k dispozici. V Salmondu se kromě samotného rozvoje aplikace věnuje komunikaci se školami a jejich podporou.

Kdy:
Pondělí 30.11.2020
09:00 - 10:45

Kde:
Platforma Zoom<br /> Online

Garant akce:
Nekolová Helena
+420608572251

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.