Detail akce

Workshop na podporu Podnikavosti a kreativity na SŠ

Pedagogy SŠ
Program: PODNIKAVÝ UČITEL

Praktické rozvojové dvoudenní workshopy pro pedagogy SŠ na podporu zavádění prvků Podnikavosti a kreativity do škol založené na sdílení a zažití si potřebných zkušeností v praxi.

​Cílem workshopů je sladění se v přístupu k výuce podnikavosti na středních školách v JČ kraji a zjištění možností, „jak na to”. Najít vlastní styl výuky podnikavosti a současně mít možnost sdílet zkušenosti a inspiraci mezi učiteli z dalších škol, spolutvorba nových možností výuky a přístupů ve výuce podnikavosti. 

Tematická náplň workshopů:
  • sdílení zkušeností z praxe z výuky podnikavosti: co se na školách daří, co se nedaří
  • nácvik přístupu k zapojení studentů do týmových prací, jejich vtažení do tématu podnikavosti, motivace pro aktivní účast = nastavení sebe samých k provázení studentů a vyvolání jejich zájmu (potřeb), vedení k inovativnosti a kreativitě
  • sžití se s materiály, vyzkoušení několika lekcí na vlastní kůži
  • zažití výukových a facilitačních metod vhodných pro výuku podnikavosti
  • know-how jak začlenit podnikavost do svých učebních osnov
Workshopy budou probíhat ve školícím středisku v Písku. V případě zájmu bude do místa konání workshopu zajištěn svozový autobus. Podrobné organizační informace budou komunikovány po přihlášení na akci.

Vystupující:


Mgr. Jaroslav Chroňák
Baví mě propojovat zdánlivě neslučitelné, a tak jsem v Týmové akademii propojil svět rozvoje, farmaření a on-line aplikací. Hledám cesty, jak dát rozvoji smysl a měřitelný výsledek. Rád pracuji s diverzitou jako s bohatstvím, jak v přírodě, tak u lidí. Od roku 1997 se věnuji firemnímu a týmovému rozvoji jako konzultant, trenér, mentor a kouč. Specializuji se na řízení změn, leadership, firemní kulturu a hodnoty. Také mě baví řízení lidí a týmů, osobní koučink lídrů a manažerů.

Kdy:
Čtvrtek 14. 10. 2021
9.00 - 15.00

Čtvrtek 21. 10. 2021
9.00 - 15.00


Kde:
Písek
Hůrka 62

Garant akce:
Sládková Michaela
+420602454395

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás