Detail akce

workshop 3D tisk pro učitele základních a středních škol - mírně pokročilí

Pedagogy SŠ
Pedagogy ZŠ

Dvoudenní workshop bude zaměřen na pokročilé techniky parametrického 3D modelování (modelování vzájemně závislých dílů, parametrizace, tvorba sestavení, úpravy importovaných dílů, modelování povrchů). Současně budou řešeny pokročilé a nové funkce sliceru (PrusaSlicer), včetně možnosti úprav modelu přímo ve sliceru či přímé úpravy STL v jiném software. Součástí tisku bude také problematika vícebarevného/multimateriálového tisku.

Software:
OnShape/Fusion360, PrusaSlicer, Meshmixer
 
Vstupní znalosti:
Kurz předpokládá základní dovednosti v oblasti parametrického 3D modelování a znalost softwaru (ideálně OnShape nebo Fusion360) v rozsahu minimálně 50 hod. Předpokládá se rovněž základní znalost sliceru a práce s FDM/FFF 3D tiskárnami.
 

Vystupující:


Mgr. Jakub Geyer
Mgr. Jakub Geyer se 3D modelování a tisku věnuje od roku 2012, má zkušenosti s výukou této problematiky pro studenty vysoké školy, firemní zaměstnance a širší veřejnost. Mimo výuky se věnuje především tvorbě modelů na podporu vědeckých projektů a jejich realizace pomocí technologií FFF, SLA, CO2 Laser, CNC. V rámci činnosti a vedení závěrečných prací se autor také věnuje modifikacím a úpravám firmware zejména u tiskáren Prusa i3. Autor je držitelem certifikátů OnShape a Autodesk (Fusion360). 

Kdy:
Čtvrtek 23. 03. 2023
9:00 - 16:00

Pátek 24. 03. 2023
9:00 - 16:00


Kde:
České Budějovice
Husova 9

Garant akce:
Sejková Barbora
+420 702 268 188

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás