Plánované akce

Umění sebeprezentace jako nástroj kariérového rozvoje

Workshop je určený pro odborný tým projektu a slouží pro potřeby interního vzdělávání. V případě Vašeho zájmu a dané téma, kontaktujte prosím garanta akce.

Workshop je zaměřen na rozvoj komunikačních dovedností, které jsou důležitou součástí tzv. "soft - skills". Veškeré aspekty by měly být rozvíjeny již na základních školách v rámci kariérového poradenství, tak aby byli žáci lépe připraveni na přijímací pohovory či další pracovní jednání. V rámci workshopu bude dán prostor veškerým faktorům, které hrají v celé sebeprezentaci významnou roli: image, první dojem, neverbální komunikace, asertivita či grafologie.  Cílem workshopu je ukázat kariérovým poradcům praktické ukázky sebeprezentace tak, aby mohli tyto kompetence rozvíjet u svých žáků a usnadnit jim cestu na pracovní trh. 

Lektor


PaedDr. Ivana Bečvářová
Jednatelka a majitelka vzdělávací společnosti ASTERIA centrum vzdělávání, s.r.o., lektorka krajských center vzdělávání a firemního vzdělávání určené pracovníkům středního a vyššího managementu. Nabízí řadu seminářů pro firmy z oblasti komunikace, asertivity, grafologie, krizového či projektového managementu. 

Kdy:
Středa 05.08.2020
08:00 - 16:00

Kde:
Hluboká nad Vltavou
Masarykova 602 ParkHotel Hluboká nad Vltavou

Garant akce:
Rejnek Petr
+420725757413

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.