Plánované akce

Truhlářem na jeden den - zážitkový rodinný workshop

Žáky ZŠ a rodiče
Novinkou letošního roku je příprava tří rodinných řemeslných workshopů, kde se budou moci děti s řemesly seznámit teoreticky i prakticky a vyzkouší si tak práci truhláře, tesaře a klempíře, nebo zedníka a instalatéra. Na celý proces budou dohlížet mistři. Ti také děti seznámí s tím, co vůbec jednotlivé obory obnáší. Workshopy jsou vhodné pro děti od 6 let a více.
 
První zážitkový workshop s názvem Truhlářem na jeden den se uskuteční 28. 3. 2020 a rodiče s dětmi si pod vedením zkušeného mistra vyzkouší práci truhláře, vyrobí si vlastnoruční dřevěný výrobek a seznámí se s tím, co řemeslo obnáší. Snahou je díky zážitkovým workshopům přitáhnout k řemeslům pozornost a vrátit jim respekt.
 

CO S SEBOU:               Pracovní (pohodlné) oblečení, pevnou obuv, dobrou náladu
MÁME PRO VÁS:      Materiál, dílnu a mistra v oboru, který vám bude k dispozici
ODNESETE SI:            Vlastnoruční výrobek, společné zážitky

                                    
  AKCE JE ZRUŠENA, O NÁHRADNÍM TERMÍNU VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Momentálně je kapacita workshopu naplněna. Můžete se přihlásit jako náhradník nebo navštívit workshopy Zkus být klempířem (25. 4. 2020) a Buď mistr instalatér (16. 5. 2020). Přihlášení a více informací na www.budmistr.cz.
Kdy:
Sobota 28.03.2020
09:00 - 12:00

Kde:
Český Krumlov
Pod Kamenem 179 Středisko praktického vyučování - Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště Český Krumlov.

Garant akce:
Sejková Barbora
+420 702 268 188

Registrace / Přihlášení:
Volných míst: 0/0
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Volných míst: 0/0

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.