Detail akce

Televizákem na zkoušku

Žáky ZŠ
Ve spolupráci s Jihočeskou televizí jsme připravili workshop pro žáky Obchodní akademie Husova 1, České Budějovice s názvem Televizákem na zkoušku.

Na co se můžou žáci těšit?

Natočení vlastní školní scénky, kterou si žáci pro účely workshopu připraví. Natáčet se bude v televizním studiu, stopáž scénky do 10 minut. Následně natočená scénka bude sestříhána ve střižně do výsledné formy za účasti žáků, kteří tak mohou sledovat, jak se stříhá televizní materiál.
Všechny natočené materiály si žáci odnesou a budou je moct prezentovat na školních médiích.

O televizi
Jihočeská televize JTV a. s. je přímou pokračovatelkou jedné z prvních regionálních televizí v ČR GIMI a. s. Podle opakovaného peoplemetrového měření renomovanou agenturou Nielsen sleduje týdně její program přes 310 000 diváků. Je tak nesledovanější regionální televizí v rámci Asociace regionálních televizí v České republice. Mimo denní aktuální zpravodajství se věnuje v pravidelných magazínech a pořadech nejen kulturním a společenským událostem ale i všednímu životu v obcích a firmách v Jihočeském kraji.
Jihočeskou televizi vlastní společnost JTV a.s. Provozovatelem webového portálu je společnost JTV a.s. která je pro své diváky, čtenáře, obchodní partnery a inzerenty výlučným kontaktem pro jednání v Jihočeském kraji i mimo něj.
Kdy:
Středa 22.03.2023
08:30 - 11:30

Kde:
České Budějovice
Křižíkova 1696

Garant akce:
Beierová Veronika

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás