Plánované akce

Sebeprezentace a etiketa v online prostředí

Žáky SŠ a rodiče
Ve spolupráci s lektorkou Ing. Kateřinou Braithwaite jsme připravili online workshop na téma Sebeprezentace v online prostředí. Tento odborný online workshop je určený pro žáky a studenty středních škol a učilišť.

Přínosem bude pro učně gastronomických oborů a pro studenty středních škol se zaměřením na obchod a cestovní ruch. Online workshop s podtitulem "NETIKETA" zajisté zaujme i studenty gymnázií.

Program:
        
  • jak vést úspěšné jednání online
  • triky a tipy – co dělat a co ne
  • základní pravidla etikety mluvené i písemné
  • jak funguje zákon prvního dojmu
  • a mnoho dalších zajímavých informací ze světa profesionální etikety

Lektor


Ing. Kateřina Braithwaite
Certifikovaná školitelka metody vizuálního jazyka 3AXIS, ambasadorka a jediná lektorka a koučka metody 5 Chairs v České republice, lektorka DiSC - osobnostní typologie, certifikovaný diplomat. Během své 20leté manažerské praxe získala bohaté zkušenosti v oblasti obchodních setkání a  vyjednávání na vysoké i mezinárodní úrovni. Léta se věnuje školení a koučování manažerů a obchodníků v  ČR i v zahraničí - v oblasti interkulturní komunikace, leadershipu,  obchodu, komunikace a profesionální etikety.
 

Kdy:
Čtvrtek 15.04.2021
09:30 - 11:30

Kde:
Teams
online aplikace

Garant akce:
Drdová Denisa
+420725562321

Registrace / Přihlášení:
Akce je neveřejná, pro více informací kontaktujte garanta akce
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce je neveřejná, pro více informací kontaktujte garanta akce

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.