Detail akce

Programování Codey Rocky

Žáky ZŠ
Pro žáky Základní školy ZŠ Dolní Bukovsko jsme ve spolupráci se Zonepi připravili zážitkový robotický workshop Codey Rockey.

Vzdělávací workshop Codey Rockey je ideální pro začátky s elektrotechnikou a robotikou.


Na co se můžou těšit?
  • Robotika a s ním spojené programování hraje v dnešním světě důležitou roli.
  • Žáci si vyzkouší programování s robotem Codey Rocky, ať už zkušenosti s programováním v jazyce Scratch mají, či nikoliv, vše se naučí a zažijí společnou robozábavu.
  • Čeká na ně nejen programování, ale i následná odměna práce - samotná jízda robotem Codey Rocky a poznání jeho dalších funkcí.

Zonepi Education

"Naším cílem je usnadnit výuku informatiky, zajistit materiály a vybavení."

Vystupující:


Michal Černý
Michala již od základní školy zajímala technika a nové technologie. Nejprve vystudoval Střední průmyslovou a vyšší odbornou školu v Písku, obor Elektrotechnika se zaměřením na Telekomunikace. Praxe absolvoval u poskytovatele internetu a také u vývojářů desek plošných spojů. Vysoká škola mu přinesla trochu jiný nadhled do techniky, protože k elektrotechnice se k tomu přidala mechanika a robotika. Bakalářské studium totiž bylo z oboru Mechatronika, na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity. Přes 6 let dělá vedoucího na letních táborech a 3 roky vede robotický kroužek Programování robotů pod DDM České Budějovice. Momentálně se zabývá vývojem vzdělávacích programů nejen pro školy a objevuje záhady robotiky.
 

Kdy:
Středa 01.02.2023
09:00 - 11:00

Kde:
Dolní Bukovsko
ZŠ Dolní Bukovsko, nám. Jiráskovo 31

Garant akce:
Beierová Veronika

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás