Detail akce

Příběh smaltovaného nádobí

Žáky SŠ
Srdečně zveme žáky Obchodní akademie, Husova1, České Budějovice do firmy BELIS a.s., kde poznají příběh smaltovaného nádobí.

V rámci 3,5 hodinového programu jsou studenti a žáci seznámeni s výrobou a aktivitami společnosti, její historií, projdou klíčová pracoviště lisovny i smaltovny a na závěr si vytvoří originální výrobek s vlastním dekorem - smaltovaný hrnek.

Vystupující:


BELIS a.s.
Hlavní oblastí výrobního programu firmy BELIS a.s. je lisování (za studena z oceli, nerezu a hliníku) součástek pro automobilový průmysl, ale i pro jiná průmyslová odvětví. Společnost v tomto oboru finalizuje výrobky vyžadující dodržování vysokých kvalitativních standardů. Dlouholeté zkušenosti a znalosti výrobní technologie, který se neustále zdokonaluje, umožňují společnosti uplatnit se v široké konkurenci v tomto oboru. Společnost se rovněž zabývá výrobou kvalitního smaltovaného nádobí, jejíž historie sahá v tomto závadu až do roku 1893. Dlouholetá tradice a zkušenost ve výrobě smaltovaného nádobí umožňují vyrábět výrobky ve vysoké kvalitě a estetické úrovni.

Kdy:
Čtvrtek 04.04.2024
09:00 - 12:30

Kde:
České Budějovice
BELIS a.s.

Garant akce:
Beierová Veronika

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás