Plánované akce

Osobní značka v kariéře aneb jak připravit studenty na budoucnost

Školy a poradce
Workshop je postavený na sdílení konkrétní praxe online kariérových aktivit zaměřených pro žáky a studenty základních a středních škol, které lektorka realizovala v posledních dvou letech, a to se zaměřením na téma: osobní značka v kariéře aneb jak připravit studenty na budoucnost.
Inspiraci účastníci získají jak: 
  • seznámením se s designováním konkrétních kariérových programů online (tipy, co se ne/osvědčilo ohledně délky, návaznosti, míry interakce, nástrojů, ...)
  • tak také s vyzkoušením si konkrétních aktivity z pozice účastníka (žáka / studenta) v online kariérovém poradenství pomocí různých jednoduchých web aplikací
V úvodu se podíváme to, jak kvalitní online kariérová službě může připravit žáky a studenty na svět práce, který již nyní je online realitou velmi proměněn. Těžiště bude projití případovek s konkrétními cvičeními, kde společným jmenovatelem bude osobní značka v praktické aplikaci. V závěru si shrneme, celkový kontext “kariérka” online - jeho rizika a zároveň příležitosti, jak ho transformovat pro budoucnost v “nové normalitě”. 
Organizace workshopu
Workshop bude probíhat online. Údaje k přihlášení dostane účastník den před konáním akce.

Lektor


PhDr. Petra Drahoňovská
PhDr. Petra Drahoňovská pod značkou CareerDesigner.cz pomáhá lidem na jejich profesních křižovatkách, ať už mění zaměstnání, volí své další vzdělávání nebo se rozhodnou nastartovat vlastní podnikání. V oblasti rozvoje a vzdělávání pracuje od r.2004 a workshopy jí prošlo už přes 7 tisíc účastníků, individuálně provázela kariérní změnou více než 3 tisíce lidí. V kariérku (kariérové poradenství a koučink) se zaměřuje hlavně na témata velkých profesních změn, práce na dálku, na návraty po profesních pauzách a kariérní podporu expatů. Petra tvoří vlastní online i tištěné produkty (Kariérový diJÁř, Kariérové karTY ad.) a pomáhá rozvíjet také komunitu kariérových poradců, a to psaním článků, sdílením tipů a nástrojů zdarma na KarieroveTipy.cz). Je spoluautorkou národního standardu profese Kariérový poradce, 3x byla oceněna Národní cenou kariérového poradenství jako jednotlivec a 3x jako metodik různých týmů. Od 2015 pracuje pravidelně půl roku z ČR a půl roku z Guatemaly a Mexika, kde realizuje inspirační KarierovyRetreat.cz.

Kdy:
Pondělí 08.03.2021
13:00 - 15:30

Kde:
MS TEAMS
online

Garant akce:
Rybaříková Kateřina
+420608572253

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.