Detail akce

Konference: Nové cesty k úspěchu

Ředitele škol
Pedagogy SŠ
Pedagogy ZŠ
Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci Nové cesty k úspěchu. Přijďte se inspirovat a diskutovat se svými kolegy nejen ze školního prostředí. Řečníci se budou věnovat trendům v oblasti kariérového poradenství, odborného vzdělávání, podnikavosti, kreativitě a rozvoji digitálních kompetencí.

PROGRAM

09:00      Registrace účastníků

09:30      Úvodní slovo hostů
           
09:45      Zkušenosti z mentoringu: Příklady dobré praxe v kariérovém poradenství
                Mgr. et Bc. Jitka Anastazie Meindl​, specialista ve vzdělávání dospělých

10:15      Od středoškolské soutěže k technologickému startupu
               Anna Veselá, Co-founder & CEO Spectoda

10:45      Přestávka na občerstvení

11:00     Když děti ví víc: kybernetická bezpečnost očima ajťáka a policistky
              Bc. Martin Řehka, pprap. Martina Sokolíková

11:30     Táhnout za jeden provaz: spolupráce škol a firem 
               
Ing. Pavel Puff, obchodní ředitel společnosti TREXIMA, spol. s r.o.

12:00      Přestávka na oběd

13:00     Zavádění a realizace digitalizace do výuky na ZŠ a SŠ
             
Michal Černý, Education & PR Manager Zonepi Research s.r.o.

13:30      Využití umělé inteligence v komunikaci škol
                
Mgr. Jakub Roh, vedoucí konzultant ve společnosti Než zazvoní

14:00      Diskuze

15:00      Ukončení konference


   
ZÁŠTITU NAD KONFERENCÍ PŘEVZALI
Hejtman Jihočeského kraje
MUDr. Martin Kuba
Primátorka statutárního města České Budějovice
doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová

 

Lektoři a řečníci


Mgr. et Bc. Jitka Anastazie Meindl
V oboru vzdělávání dospělých a poradenství pracuje již 28 let. Zaměřuje se na témata z oblasti psychologie osobnosti a práce s lidmi, včetně komunikace. Kromě profesních a odborných kompetencí klade důraz na praktické zkušenosti a dovednosti z praxe. Kromě vedení vzdělávacích kurzů, má svou vlastní poradnu zaměřenou na osobní rozvoj osobnosti, rodinné a partnerské poradenství, profesní poradenství, kariéru. V současné době pracuje  jako specialista lektor a kouč ve vzdělávání dospělých.

 

Bc. Martin Řehka
Martin  Řehka je IT konzultant s mnohaletou praxí. Za svou kariéru nasbíral množství klientů, kterým pomáhá rozvíjet a maximálně využívat potenciál IT prostředků pro rozvoj jejich podnikání. Jak sám rád říká, se svými klienty nemluví ajťácky, ale česky. Externě lektoruje pro řadu organizací, především v oblasti využití IT, ochrany dat a prevence kyberšikany.

Michal Černý
Vystudoval Střední průmyslovou a vyšší odbornou školu v Písku, obor Elektrotechnika se zaměřením na Telekomunikace. Vysoká škola mu přinesla trochu jiný nadhled do techniky, protože k elektrotechnice se k tomu přidala mechanika a robotika. Bakalářské studium totiž bylo z oboru Mechatronika, na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity. Vede robotický kroužek Programování robotů pod DDM České Budějovice a momentálně se také zabývá vývojem vzdělávacích programů nejen pro školy a objevuje záhady robotiky.
 

Ing. Pavel Puff
Obchodní ředitel společnosti TREXIMA, spol. s r.o.
Prakticky celou svoji kariéru spojil Pavel Puff s personalistikou, téměř 25 let je spojeno s elektroenergetikou. Zpočátku to byla oblast odměňování a benefitů, postupně své zkušenosti rozšiřoval i o ostatní oblasti práce s lidmi. Před přechodem do poradenské sféry zodpovídal za tvorbu firemního employer brandu, spolupráci se školami a recruitment. V současnosti své zkušenosti využívá v poradenské společnosti TREXIMA, která se mimo jiné zaměřuje na analýzy propojování trhu práce a vzdělávání.
 

Anna Veselá
Anna je mladá žena v businessu, která si prošla startupovou soutěží a založila firmu pod značkou Spectoda, která nabízí inovativní systémy pro interaktivní ovládání světla. Anna díky svým zkušenostem nejen se začátky podnikání, ale i se soutěžemi, představí svůj příběh od prvního nápadu až po vznik firmy.
 

pprap. Martina Sokolíková
pprap. Martina Sokolíková, služebně jsem zařazena na Obvodním oddělení v Trhových Svinech, kdy se i v rámci svých povinností věnuji preventivní činnosti na MŠ, ZŠ a SŠ a to s preventivním programem (Ne) Bezpečná síť, během kterého seznamuji děti s tématy kybernetické a informační bezpečnosti. Dále se věnuji vzdělávání dospělých, kterému jsem se věnovala již v minulosti a to také v oblasti kybernetické bezpečnosti.  
 

Mgr. Jakub Roh
Jakub Roh je vedoucím konzultantem v Než zazvoní, který se specializuje na strategický marketing, digitální komunikaci a nově také na využití umělé inteligence v komunikaci škol a dalších organizací. Mimo to vytváří školení a workshopy, která reagují na aktuální potřeby škol – nejnověji Workshop fotografie a videa pro školy a Workshop využití umělé inteligence v komunikaci škol.
 

Kdy:
Čtvrtek 08.06.2023
09:00 - 15:00

Kde:
České Budějovice
Pražská tř. 1247/24 CineStar IGY Centrum

Garant akce:
Rejnek Petr
+420725757413

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás