Detail akce

Burza škol ve Strakonicích

Ředitele škol
Pedagogy ZŠ
Školy a poradce

Studuj, co tě baví!


Zvolte správně střední školu nebo učiliště, kde budete studovat to, co vás baví a čemu se chcete v budoucnu věnovat. Stále váháte, který obor je ten pravý, nebo na jakou školu podat přihlášku?
 
Přijďte na burzu škol ve Strakonicích, kde získáte potřebné informace od více jak 40 středních škol z regionu. A to v jeden den, na jednom místě. Nebudou chybět ani významní zaměstnavatelé, se kterými můžete navázat spolupráci už při studiu. Burza škol je určena především žákům 7. až 9. tříd základních škol a jejich učitelům, výchovným poradcům a rodičům.

 
Na které školy se letos můžeš těšit?

Vstup pro návštěvníky, zástupce základních škol, rodiče i veřejnost je ZDARMA.

 

Na Burze škol ve Strakonicích se každý rok prezentuje přes 40 škol a firem z Jihočeského kraje, burzy v celých jižních Čechách navštíví více jak 6 000 zájemců. Máte tak jedinečnou příležitost získat v jeden den, na jednom místě aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na středních školách a učilištích a seznámit se s možnostmi uplatnění v praxi.
 


Chcete se burzy zúčastnit jako vystavovatel?

Chcete se burzy účastnit a prezentovat svou školu nebo firmu? Stačí si na webu Jihočeské hospodářské komory najít burzu ve městě, kde se chcete prezentovat a vyplnit on-line registrační formulář.
Kdy:
Úterý 31.10.2023
08:30 - 15:00

Kde:
Strakonice
Mírová 831 Dům kultury Strakonice

Garant akce:
Ratajová Blanka
+420724613943

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás