Detail akce

Burza škol v Třeboni

Ředitele škol
Pedagogy ZŠ
Školy a poradce

Studuj, co tě baví!


Vyberte si střední školu nebo učiliště, kde budete studovat to, co vás baví a čemu se chcete v budoucnu věnovat. Stále váháte, který obor je ten pravý, nebo na jakou školu podat přihlášku?

Přijďte na burzu škol v Třeboni, kde získáte potřebné informace od více jak 30 středních škol z regionu. A to v jeden den, na jednom místě. Nebudou chybět ani významní zaměstnavatelé, se kterými můžete navázat spolupráci už při studiu. Burza škol je určena především žákům 7. až 9. tříd základních škol a jejich učitelům, výchovným poradcům a rodičům.

REGISTRACE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY

 

 


Na které školy a firmy se letos můžeš těšit?

 
Vstup pro návštěvníky, zástupce základních škol, rodiče i veřejnost je ZDARMA.
 
Na Burze škol v Třeboni se každý rok prezentuje přes 30 škol a firem z Jihočeského kraje, burzy v celých jižních Čechách navštíví více jak 6 000 zájemců. Máte tak jedinečnou příležitost získat v jeden den, na jednom místě aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na středních školách a učilištích a seznámit se s možnostmi uplatnění v praxi.
 


Chcete se burzy zúčastnit jako vystavovatel?

Chcete se burzy účastnit a prezentovat svou školu nebo firmu? Stačí si na webu Jihočeské hospodářské komory najít burzu ve městě, kde se chcete prezentovat a vyplnit on-line registrační formulář. Na burzu škol v Třeboni se můžete přihlásit přes tuhle on-line přihlášku
Kdy:
Čtvrtek 05.10.2023
08:00 - 15:00

Kde:
Třeboň
Na Sadech 349 sál Kongresového a kulturního centra Roháč

Garant akce:
Rejnek Petr
+420725757413

Registrace / Přihlášení:
pro veřejnost bez registrace
Vstupné na akci: Zdarma

Podporují nás