Nabízená pozice

Možnost práce ve firmě ACP Traductera, a.s.

Název pozice Koordinátor zakázek
Oborová skupina Obchod a marketing
Vaším úkolem bude Každý den budete komunikovat se zákazníky a dodavateli. Vaším úkolem bude přijímat poptávky od klientů, zpracovávat kalkulace zakázek, vybírat vhodné dodavatele a řešit reklamace. Budete mít na starost péči o svěřené zákazníky. Je důležité, aby práci dostali v požadované kvalitě a včas. Na vašich bedrech spočine celková realizace a fakturace zakázek.
Očekáváme Mluvíte anglicky a nedělá vám problém telefonovat a psát e-maily v angličtině? Moc dobře si uvědomujete, že sehraný tým je mnohem silnější než sebelepší jednotlivec? Máte obchodního ducha a chcete pracovat se zahraniční klientelou? Umíte pracovat s počítačem, internetem i s kancelářským balíkem MS Office? Ano? Pak jste pro nás ten pravý.
Nabízíme Za svoji práci dostanete férovou mzdu s bonusy a věrnostními odměnami - skvělou práci rádi oceníme. Získáte možnost se rozvíjet a kariérně růst. Čeká na vás přátelské prostředí a atmosféra rodinné firmy, kolegové vám vše ukáží a pomohou.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Požadované jazyky Angličtina
Plat 26500 Kč
Benefity příspěvek na kulturu a sport
Místo výkonu:

ACP Traductera, a.s.
Na Piketě 173
37701
Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec

Kontaktní osoba:

Mám zájem o poziciZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.