Nabízená pozice

Možnost práce ve firmě Wienerberger s.r.o.

Název pozice Elektrikář - střídač
Oborová skupina Elektrotechnika
Oborový směr Výroba a opravy elektronických zařízení, Výroba a opravy elektrotechnických zařízení
Vaším úkolem bude Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba elektrických zařízení, opravy elektrických částí strojů, analýza problémů a jejich odstranění v rámci preventivní údržby. úzká spolupráce se strojním zámečníkem 25 % v roce střídání ve výrobě (nutnost zácviku z důvodu seznámení se zařízeními)
Očekáváme SOU/SŠ v oboru elektro vyhlášku 50 §6 samostatnost, spolehlivost
Nabízíme NABÍZÍME - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000Kč různorodou práci s možností seberealizace práce na ranní směny po - pá od 6:00 do 14:30, v případě střídání ve výrobě 12-hod. směny v nepřetržitém režimu nástupní mzdu 30.000 - 40.000 Kč (dle schopností a kvalifikace) zaškolení a podporu kolegů při vyšším vzdělání možnost postupu na jiné pozice (vedoucí elektroúdržby atd.) benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč /měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Plat 40000 Kč
Místo výkonu:

Wienerberger s.r.o.
Holice
53401
Holice, Pardubice

Kontaktní osoba:

Mám zájem o poziciZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.