Firma

ZÁRUBA GASTRO a.s.

Představení společnosti

Společnost Záruba Gastro a.s. poskytuje služby v oblasti firemního stravování a cateringu. Společnost sídlí v srdci Jižních Čech, Českých Budějovicích. Díky letitým zkušenostem v oboru, vizím a zodpovědnému přístupu se těší dlouhodobé přízni a patří mezi největší ryze české regionální gastronomické společnosti. Receptury připravovaných pokrmů jsou tradiční a poctivé. Pozornost věnujeme životnímu stylu a kulinářským trendům. Výběr kvalitních surovin je pro nás naprostou samozřejmostí. Mimo komplexních služeb v oblasti firemního stravování zaměstnanců Vám poskytneme i příležitostný stravovací servis pro firemní akce, dny otevřených dveří, letní grilování, vánoční večírky, meetingové rauty a jiné příležitosti.

Práce u nás

Nabízíme práci v provozech odpovídajících přísným hygienickým normám a spolupráci s kvalifikovaným personálem. Naším hlavním cílem je vytvoření spolehlivého a fungujícího kolektivu. Za odvedenou kvalitní práci očekávejte odpovídající finanční ohodnocení pro motivaci do další práce.

Školám nabízíme

  • Nabídka praxe pro žáky

ZÁRUBA GASTRO a.s.
IČO: 25197614Sídlo firmy:

Vrbenská 481/27
37006
České Budějovice,


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Okres Město Placená
kuchař České Budějovice České Budějovice Ano Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Oborové zaměření Město Typ prac. poměru
Kuchař České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Pomocná síla v kuchyni České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Pomocný kuchař České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.