údaje o firmě

WAXWING s.r.o.

Představení společnosti

Svachovka je místo s duchem a atmosférou, zajímavost naší polohy podtrhuje konec příjezdové cesty s rybníkem, ohrada s ovcemi, dvůr starého statku s hotelem, hostincem, pivovarem, lázněmi a wellness. Výhled na golfové hřiště a do zeleně, která je okolo celého objektu, dodává kulisu klidu a pohody.

Prostory starého statku jsou vhodné pro různé rodinné oslavy, formální či neformální setkání, teambuildingy a jiné akce. Ubytování vzdálené 5 km od Českého Krumlova s kapacitou přes 90 lůžek ve 3* a 4* standardu v pokojích či apartmánech hotelu Svachův Dvůr, Depandancích Tee House, Čokoklub a Destilérka.

Mají k dispozici široký výběr volnočasových aktivit. Wellness procedury – pivní, konopné, levandulové, mátové lázně, masáže, zábaly. Vířivka s výhledem do okolí, krytý bazén s letní terasou. Pivovar Glokner – řemeslné nepasterizované a nefiltrované pivo, prohlídky vč. degustace místního piva. Destilérie Svach – začátek provozu od října 2015 – ovocné destiláty, whisky, prohlídky, firemní akce, oslavy narozenin, vánoční večírky, svatby

Školám nabízíme

  • Workshopy/Exkurze

WAXWING s.r.o.
IČO: 26103648Sídlo firmy:

Mirkovice 1
38232, Mirkovice


Kontaktní osoba:

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
Workshop na Svachovce Gastronomie, hotelnictví a turismus Mirkovice Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.