údaje o firmě

Schneider Electric, a.s.

Představení společnosti

Schneider Electric působí v Písku již více než 25 let a navazuje na historii Elektropřístroje Písek, výrobního závodu firmy Elektropřístroj Praha – Modřany.

Písecký závod je jedna z největších továren společnosti Schneider Electric v Evropě a výroba je zaměřena na průmyslové komponenty – stykače, spínače, tlakové spínače, bezpečnostní tlačítka, závěsné ovladače, tepelná relé, příslušenství motorových spouštěčů a další.

V píseckém závodě pracuje více než 500 zaměstnanců. Letos plánujeme navýšit jejich počet o dalších 65. Cílíme především na pozice: výrobní operátor, skladník a seřizovač.

Našim posláním je ručně nebo poloautomatickými procesy vyrábět pro celosvětový trh výrobky určené pro průmyslovou automatizaci.

Vstupem do naší společnosti se připojujete k výrobnímu závodu, kde jsou našimi a profesionálními týmy již po mnoho let aplikovány postupy vzešlé ze zkušeností při budování průmyslové dokonalosti. Tyto zkušenosti jsou implementovány ve 4 nejdůležitějších pilířích:

- Absolutní bezpečnost práce pro naše zaměstnance
- Kvalita našich výrobků
- Včasné doručení našich objednávek
- Vysoká úroveň produktivity s cílem zajistit nejlepší ceny našich výrobků

Práce u nás

Nabízíme:

  • Práci ve dvousměnném provozu
  • Příjemné, čisté a nehlučné pracovní prostředí
  • Práce bez chemicky agresivních látek
  • Měsíční prémie 0 – 4.000,- Kč od prvního měsíce dle plnění cílů
  • Akce pro zaměstnance (turistické výlety po ČR i zahraničí, kulturní akce, reprezentační ples, MDŽ, den mužů, dětský den, vánoční večírek, dárky pro zaměstnance k významným životním událostem)
  • Příspěvek na dopravu, dětský tábor či dovolenou, strava za 1 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění až do výše 1000 Kč, příspěvek na Multisport kartu
  • A mnoho dalšího

 

Schneider Electric, a.s.
IČO: 48207985Sídlo firmy:

Čížovská 447
39701, Písek
Písek


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Operátor výroby Elektrotechnika Písek Hlavní pracovní poměr Více
Team leader Elektrotechnika Písek Hlavní pracovní poměr Více