Firma

Sage Automotive Interiors, Strakonice Fabrics, s.r.o.

Představení společnosti

Ve Strakonicích se nachází moderní vývojové centrum pro výzkum a vývoj textilií pro automobilový průmysl. Vývoj směřuje k novým technologiím, postupům výroby a k využívání progresivních materiálů. Námi vyvíjené technologie usnadňují výrobu sedadel, zvyšují funkčnost a V inovačním a vývojovém centru pracuje více než 100 odborníků na design, technologie a výrobu vzorků. Inovační centrum úzce spolupracuje s výzkumnými ústavy a univerzitami, nejvíce pak s Technickou univerzitou v Liberci. Prodlužují jejich životnost a jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Význam inovačního centra je celosvětový. Ve městě s bohatou historií i velkou průmyslovou výrobou sídlí i náš výrobní závod. Naše výroba se zabývá výrobou textilního materiálu, především činnostmi tkaní a pletení, barvení textilie a její finální úpravou.

Práce u nás

Naši zaměstnanci jsou naším kapitálem. Chceme mít odborníky a musíme se o ně starat... Vždy se snažíme se přizpůsobit různým potřebám našich týmových hráčů. Proto máme flexibilní pracovní doby, závodní stravování, jazykové kurzy, dětské centrum, možnosti práce z domova.

Školám nabízíme

  • Poskytnutí dílen, nebo vybavení školy
  • Odborník do škol
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

Sage Automotive Interiors, Strakonice Fabrics, s.r.o.
IČO: 09297235


Sídlo firmy:

Heydukova 1111
38601
Strakonice, Strakonice


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Okres Město Placená
Výrobce textilií Strakonice Strakonice Ano Více

Přehled volných pozic

Firma aktuálně nenabízí žádnou volnou pozici
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.