údaje o firmě

Lukáš Rybčák

Veletrhy práce 2024

Vážení návštěvníci,
vítejte na našem firemním profilu. Jsme hrdí, že jsme součástí této významné události pořádané Jihočeskou společností pro rozvoj lidských zdrojů a Jihočeskou hospodářskou komorou.

Základní informace o naší společnosti a nabízených pozicích naleznete níže na tomto webu, nebo rovnou navštivte naše firemní stránky.

Těšíme se na setkání s vámi a na možnost ukázat vám, jaké pracovní pozice máme k nabídce.
Přijďte osobně na veletrh práce ve čtvrtek 11. dubna 2024 v Jindřichově Hradci od 9:00 do 15:00.
Více o projektu na https://www.veletrhy-prace.cz/

Představení společnosti

Společnost eDO Finance a.s., je důležitou součástí finanční skupiny eDO a patří mezi přední poskytovatele finančního služeb a finančního plánování v ČR. Snažíme se měnit kulturu finančních služeb, protože zkušenosti je potřeba nadále rozvíjet. Neústálé se vzdělávání, jasné směřování skupiny, investování do technologií, přesah služeb pro naše klienty z nás dělá firmu, která se nebojí o věcech mluvit napřímo. S klidem a rozvahou pracujeme na tom, co klienti potřebují. Přistupujeme k majetku a ochraně investic zodpovědně bez ohledu na jejich objem.

Proč začít podnikat jako finanční poradce?

Obor financí je bezesporu perspektviní a smysluplná činnost. Budeš pomáhat lidem a firmám spravovat jejich portfolia.

Rok 2024 nabízí širokou škálu změn a příležitostína finančním trhu:

  • změny v rámci důchodové reformy týkající se penzijního připojištění, doplňkového penzijního spoření a nově vzniklého dlouhodobého investičního produktu
  • změny v rámci daňových úlev jak u fyzických osob, tak právníckých osob
  • změny v rámci stavebního spoření
  • změny v pojišťovnictví 
  • růst zájmu o investování
  • postupné snižování úrokových sazeb a tím dostupnější hypotéky a úvěry pro klienty
  • postupné snižování úrokových sazeb a tím pádem růst zájmu o efektivnější investování volných peněz 
  • atd...

Jak je vidět, témat k řešení na další roky je dostatek. Přijďte si za mnou popovídat a já Vám rád poskytnu bližší info rmace o této barevné práci osobně u stánku. 

Motivy pro spolupráci se mnou

Naučím Tě vnímat a dělat finanční poradenství jako poslání. Zkusím v Tobě objevit skryté talenty, na kterých budeme společně pracovat. Pokud prokážeš potenciál, dokážu vymyslet i různé druhy podpory do Tvého začátku.

Ukážu Ti, že o tom neumím jen psát, ale že věci dokážu dělat, mam jasný směr a předám Ti své dlouholeté know-how. Ukážu Ti cestu a směr, ale neodpracuji to za Tebe.

Výsledky, čísla a posuny jsou pro mě důležité, mimo jiné ale sleduji i to, kam se posune naše obchodní partnerství, kam se posuneme lidsky a na jakých společných hodnotách postavíme naše podnikání.

 

Moje motivy pro spolupráci s eDO

Během své kariéry jsem byl párkrát osloven lidmi z konkurenčních společností. Nabízeli mi vyšší provizní ohodnocení, zajímavější kalkulačky, hezčí sjednávací a srovnávací kalkulačky, nebo lepší CRM systémy. Pravdou je, že hodně z těchto podnikatelů již v oboru nefunguje. Chybělo jim totiž to nejdůležitější – zázemí, nastavení jejich mindsetu a zdravé podnikatelské prostředí. Proto jsem v eDO, protože to pro svůj osobní rozvoj a kvalitu svých služeb považuji za jeden z nejdůležitějších aspektů dlouhodobého úspěchu.

Když k tomu přidám pravidelné know-how které se mi dostává od mých nejbližších obchodních partnerů, následné ohodnocení za správu mých klientů, klientský kmen patřící mně, synergicky fungující reality, eDOcation vzdělávací systém, budování hodnoty mého kmene, kulturní, kulinářské a cestovatelské zážitky, tak mi dochází, že mi v eDO nic nechybí. Jsem loajální a vděčný.

A koho hledám do svého týmu?

Hledám finanční poradce, manažery obchodních skupin, budoucí ředitele, kteří budou důvěřovat našemu obchodnímu modelu, budou sdílet společné hodnoty, dělat dobré jméno finančnímu poradenství a naší vizí oslovovat co největší počet klientů.

  • Nabídka praxe pro žáky

Lukáš Rybčák
IČO: 88549348Sídlo firmy:

sídliště Vajgar 687
37701, Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec


Adresa provozovny:

Otín 286
37701, Jindřichův Hradec


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Finanční koncipient Bankovnictví, finance a pojišťovnictví Jindřichův Hradec Hlavní pracovní poměr Více