údaje o firmě

Lukáš Rybčák

Představení společnosti

Společnost eDO Finance a.s., je důležitou součástí finanční skupiny eDO a patří mezi přední poskytovatele finančního služeb a finančního plánování v ČR. Snažíme se měnit kulturu finančních služeb, protože zkušenosti je potřeba nadále rozvíjet. Neústálé se vzdělávání, jasné směřování skupiny, investování do technologií, přesah služeb pro naše klienty z nás dělá firmu, která se nebojí o věcech mluvit napřímo. S klidem a rozvahou pracujeme na tom, co klienti potřebují. Přistupujeme k majetku a ochraně investic zodpovědně bez ohledu na jejich objem.

Práce u nás

Motivy pro spolupráci se mnou

Naučím Tě vnímat a dělat finanční poradenství jako poslání. Zkusím v Tobě objevit skryté talenty, na kterých budeme společně pracovat. Pokud prokážeš potenciál, dokážu vymyslet i různé druhy podpory do Tvého začátku.

Ukážu Ti, že o tom neumím jen psát, ale že věci dokážu dělat, mam jasný směr a předám Ti své dlouholeté know-how. Ukážu Ti cestu a směr, ale neodpracuji to za Tebe.

Výsledky, čísla a posuny jsou pro mě důležité, mimo jiné ale sleduji i to, kam se posune naše obchodní partnerství, kam se posuneme lidsky a na jakých společných hodnotách postavíme naše podnikání.

 

Moje motivy pro spolupráci s eDO

Během své kariéry jsem byl párkrát osloven lidmi z konkurenčních společností. Nabízeli mi vyšší provizní ohodnocení, zajímavější kalkulačky, hezčí sjednávací a srovnávací kalkulačky, nebo lepší CRM systémy. Pravdou je, že hodně z těchto podnikatelů již v oboru nefunguje. Chybělo jim totiž to nejdůležitější – zázemí, nastavení jejich mindsetu a zdravé podnikatelské prostředí. Proto jsem v eDO, protože to pro svůj osobní rozvoj a kvalitu svých služeb považuji za jeden z nejdůležitějších aspektů dlouhodobého úspěchu.

Když k tomu přidám pravidelné know-how které se mi dostává od mých nejbližších obchodních partnerů, následné ohodnocení za správu mých klientů, klientský kmen patřící mně, synergicky fungující reality, eDOcation vzdělávací systém, budování hodnoty mého kmene, kulturní, kulinářské a cestovatelské zážitky, tak mi dochází, že mi v eDO nic nechybí. Jsem loajální a vděčný.

A koho hledám do svého týmu?

Hledám finanční poradce, manažery obchodních skupin, budoucí ředitele, kteří budou důvěřovat našemu obchodnímu modelu, budou sdílet společné hodnoty, dělat dobré jméno finančnímu poradenství a naší vizí oslovovat co největší počet klientů.

  • Nabídka praxe pro žáky

Lukáš Rybčák
IČO: 88549348Sídlo firmy:

sídliště Vajgar 687
37701, Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Finanční koncipient Bankovnictví, finance a pojišťovnictví Jindřichův Hradec Hlavní pracovní poměr Více