údaje o firmě

JTV a.s.

Představení společnosti

JTV je jedna z největších regionálních televizí v České republice. Vysílání JTV mohou sledovat všichni diváci Jihočeského kraje, kteří přijímají signál z běžné televizní antény. JTV pokrývá svým vysíláním 94,8 % Jihočeského kraje. 
Jihočeská televize je nejsledovanější regionální televize ze všech televizních stanic zastupovaných Asociací regionálních televizí v České republice.
JTV je jediná krajská televize v jižních Čechách vysílající přes multiplex. JTV sleduje každý 4. divák v Jihočeském kraji a je pátým nejsledovanější médiem v jižních Čechách v rámci všech televizí a rádií včetně celostátních. 
V poměru Jihočeskou televizi sleduje rovnoměrný počet mužů i žen, středního a vyššího vzdělání.  Zastoupení sledovanosti JTV je ve všech věkových kategoriích diváků od 12 do 79 let. JTV sleduje 316 tisíc diváků.

 

Školám nabízíme

  • Workshopy/Exkurze

Jihočeská televize nabízí žákům ZŠ a SŠ exkurze do svých televizních prostor a zákulisí. Žáci si mohou prohlédnout televizní studia, střižny a další zázemí televize a zároveň si vyzkoušet vybrané televizní procesy, jako je například natáčení ve studiu, natáčení reportáže, stříhání natočeného materiálu ve střižně, namlouvání postsynchronů ve zvukovém studiu a následně si pak mohou vytvořit vlastní školní produkt s technikou a v prostorách JTV.

Žákům ZŠ a SŠ nejprve ukážeme televizní prostory, vysvětlíme, k čemu jaká technika slouží a jak se používá a následně s nimi vyrobíme jejich vlastní školní pořad, který mohou dál prezentovat na svých školních stránkách a sociálních sítích.

JTV a.s.
IČO: 25156527Sídlo firmy:

Křižíkova 1696
37001, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
Televizákem na zkoušku Publicistika, knihovnictví a informatika České Budějovice Více