údaje o firmě

JITEX COMFORT s.r.o.

Představení společnosti

Vlastníme svoji pletárnu, úpravnu i konfekční dílnu, včetně vyšívacího střediska a oddělení sítotisku. Zakládáme si na tom, že známe původ zboží, které nabízíme a tak garantujeme jeho nezávadnost a kvalitu. Celý výrobní proces, od výroby úpletu, až po ušití hotových výrobků, zajišťujeme u nás, jde o ryze českou produkci. Zkrátka nedáme dopustit na zlaté jihočeské ručičky! Levné, ne vždy kvalitní výrobky, dovezené z východu, ty u nás nenajdete!
Pod značkou Jitex COMFORT nabízíme tradiční pletené zboží, jako jsou trička, mikiny, spodní a noční prádlo, plyšové soupravy a župany, froté prostěradla, a také funkční termoprádlo a další funkční zboží. 
Co se funkčního prádla týče, jeho výroba má u nás již dlouhou tradici. Polypropylenové termoprádlo vyvíjíme a vyrábíme již více jak 30 let. Materiály a střihy samozřejmě neustále inovujeme, zkoušíme nové, ověřujeme a testujeme. 

Práce u nás

Jsme malá, ale vytrvalá firma z jihočeského Písku, která navazuje na tradici pletařské výroby ve "starém, dobrém" Jitexu.
  • Workshopy/Exkurze

JITEX COMFORT s.r.o.
IČO: 25166255Sídlo firmy:

U Vodárny 1506
39701, Písek
Písek


Kontaktní osoba:

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
Workshop pro ZŠ ve firmě JITEX COMFORT s.r.o. Textilní výroba a oděvnictví Písek Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.