údaje o firmě

Jihočeská hospodářská komora

Veletrhy práce 2024

Vážení návštěvníci,
vítejte na našem firemním profilu. Jsme hrdí, že jsme součástí této významné události pořádané Jihočeskou společností pro rozvoj lidských zdrojů a Jihočeskou hospodářskou komorou.

Základní informace o naší společnosti a nabízených pozicích naleznete níže na tomto webu, nebo rovnou navštivte naše firemní stránky. https://www.jhk.cz/kariera

Těšíme se na setkání s vámi a na možnost ukázat vám, jaké pracovní pozice máme k nabídce.
Více o projektu na https://www.veletrhy-prace.cz/

Představení společnosti

Naši činnost určují sami podnikatelé, členské firmy Jhk - nejsme úřad ani státní instituce. Posláním Jhk je zjednodušovat život podnikatelům tím, že propojujeme naše členy, dáváme jim prostor pro jejich propagaci, poskytujeme poradenství, pořádáme kvalitní vzdělávací akce pro vedení firem a jejich zaměstnance a samozřejmě se výraznou měrou podílíme na regionálním trhu práce. Firmy sdružujeme i oborově, Jhk má osm sdružení a klubů, které se velmi aktivně věnují konkrétním odvětvím a tématům. Firmy propojujeme i s veřejným sektorem, školstvím a dalšími partnery.  

Jsme malý pracovní tým. Klademe důraz na kolektivní práci a příjemné pracovní prostředí, které vytváří podmínky pro kreativní práci. Sledujeme trendy v oblasti podpory podnikání a rozvoje lidských zdrojů a důraz dáváme na inovace.

  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze
  • vzdělávání pedagogů

Jihočeská hospodářská komora je trvalým partnerem vzdělávacího sektoru v Jihočeském kraji. 

Jihočeská hospodářská komora
IČO: 48208248Sídlo firmy:

Husova tř. 1846/9
37001, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
(Ne)obyčejný den hasiče Obecná příprava České Budějovice Více
Chci být záchranářem Zdravotnictví České Budějovice Více