údaje o firmě

ISOTHERM s.r.o.

Představení společnosti

Společnost ISOTHERM s.r.o. je již od roku 1994 předním výrobcem izolačních dvojskel a bezpečnostního kaleného skla. Se svou 25-ti letou tradicí získala významné postavení na tuzemském trhu a stala se silným konkurentem nadnárodním společnostem. Významnou část své činnosti zaměřuje i na opracování plochého skla pro nábytkářský průmysl. Pro dosažení nejvyšší kvality výrobků používá společnost ISOTHERM s.r.o. nejmodernější technologie. V současné době firma ISOTHERM zaměstnává přes 250 zaměstnanců. V dlouhodobé perspektivě společnost usiluje především o stabilitu, udržení pozice na trhu, obnovu a modernizaci a v neposlední řadě o zavádění nových technologií, které budou zvyšovat konkurence-schopnost firmy.

Práce u nás

Splečnost ISOTHERM s.r.o. nabízí: * zázemí rostoucí české firmy * práci v moderním prostředí s možností realizace * práci v příjemném pracovním kolektivu * zajímavé finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené *13. a 14. plat ve výši 40-60% průměrné měsíční mzdy *příspěvěk na penzijní nebo životní pojištění

  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

Spolupracujeme s SOU Velešín a SOU a SOŠ Kaplice. Věříme, že v každém oboru se najde pro nás vhodný a šikovný pracovník. Proto zveme každý rok studenty posledních ročníků na workshop, kde studentům představíme naši firmu a mohou si také prohlédnout výrobní halu. Tato spolupráce je pro obě strany velmi přínosná. My máme možnost napřímo oslovit studenty, a také s nimi komunikovat. Zajímají nás jejich představy o práci a financích, které si mohou vydělat. Oni se zase mohou podívat jakou práci, v jaké prostředí a s jakými lidmi by u nás případně vykonávali. Jsme s porovnáním s firmami v okolí menší výrobní závod, což je výhoda v tom, že pracovní kolektiv se vzájemně zná a je více přátelský. 

ISOTHERM s.r.o.
IČO: 60647612Sídlo firmy:

Linecká 646
38241, Kaplice
Český Krumlov


Kontaktní osoba: