údaje o firmě

HVLD Management s.r.o.

Veletrhy práce 2024

Vážení návštěvníci,
vítejte na našem firemním profilu. Jsme hrdí, že jsme součástí této významné události pořádané Jihočeskou společností pro rozvoj lidských zdrojů a Jihočeskou hospodářskou komorou.

Základní informace o naší společnosti a nabízených pozicích naleznete níže na tomto webu, nebo rovnou navštivte naše firemní stránky.

Těšíme se na setkání s vámi a na možnost ukázat vám, jaké pracovní pozice máme k nabídce.
Přijďte osobně na veletrh práce ve středu 17. dubna 2024 v Českých Budějovicích od 9:00 do 15:00.
Více o projektu na https://www.veletrhy-prace.cz/

Představení společnosti

Hlavním motivem vzniku HVLD bylo zklamání z fungování finančních služeb v ČR. V dobách, kdy ve financích mohl pracovat "každý", jsme byli svědky situací, kdy byli klienti okradeni, podvedeni, byly jim poskytnuty lživé informace od dealerů, pojišťováků a finančních poradců, kvůli kterým spousta lidí přicházela o peníze.

Proto jsme se rozhodli vytvořit profesionální službu dle zahraničního konceptu Allfinanz, která na klienty nebude koukat pouze jako na "čárky", ale kde klient a jeho zájmy budou na prvním místě. Vytvořili jsme jedinečné spojení růstu a kvality, díky kterému naši specialisté certifikovaní Českou národní bankou pomohli za 15 let již více než 10 000 klientů. Výjimečnost našeho systému práce potvrzuje řada získaných ocenění v ČR i v Evropě.

Jsme si vědomi toho, že kvalitní firmu tvoří kvalitní lidé. Proto investujeme velké množství peněz a času do vzdělávání našich spolupracovníků, abychom jim vytvořili co nejlepší podmínky pro rozvoj jejich potenciálu a schopností. Naším firemním mottem je "Pomáháme lidem žít lepší život", jak našim klientům, tak spolupracovníkům.

Spolupracovníkům HVLD vytváříme výjimečné pracovní podmínky. Shodili jsme ze stolu zastaralé pracovní postupy a nesmyslná nařízení. Vytvořili jsme prostředí, kde mají všichni rovné a spravedlivé možnosti. Nehodnotíme lidi podle věku, pohlaví nebo konexí, ale podle schopností a odvedené práce. Naši lidé si nejvíce váží jistoty kariérního růstu, skvělého finančního ohodnocení v nejvýdělečnějším oboru v ČR, přátelského kolektivu a časové flexibility. Dělají smysluplnou a pestrou práci, která je baví.

Naše spolupracovníky zaučíme úplně od nuly. Následně je začleníme do vzdělávacího systému, který je sestavený podle posledních světových trendů. Klademe důraz na celkový rozvoj osobnosti a budování nové generace úspěšných leaderů. Investujeme do vzdělávání, růstu a podpory našich lidí obrovské množství finančních prostředků. Mají možnost se učit od těch nejlepších v oboru a konzultovat se zkušenými mentory.

  • Workshopy/Exkurze

HVLD Management s.r.o.
IČO: 04679415Sídlo firmy:

Kodaňská 1516/77
10100, Praha
Hlavní město Praha


Adresa provozovny:

Karlov 42
37701, Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec


Kontaktní osoba: