údaje o firmě

FERT a.s.

Veletrhy práce 2024

Vážení návštěvníci,
vítejte na našem firemním profilu. Jsme hrdí, že jsme součástí této významné události pořádané Jihočeskou společností pro rozvoj lidských zdrojů a Jihočeskou hospodářskou komorou.

Základní informace o naší společnosti a nabízených pozicích naleznete níže na tomto webu, nebo rovnou navštivte naše firemní stránky.

Těšíme se na setkání s vámi a na možnost ukázat vám, jaké pracovní pozice máme k nabídce.
Přijďte osobně na veletrh práce v úterý 23. dubna 2024 v Táboře od 9:00 do 16:00.
Více o projektu na https://www.veletrhy-prace.cz/

Představení společnosti

Jsme rodinná společnost s 30ti letou tradicí výroby, v naši společnosti pracuje již 3. generace naší rodiny a tuto rodinou atmosféru se snažíme přenést i na naše zaměstnance. Vyrábíme prostorové výztuže a distanční prvky. Naše výrobky vyvážíme téměř do celé Evropy, ale i do Jihoafrické a Dominikánské republiky. Tyto výrobky byly použity i při výstavbě olympijských stadionů na LOH v Londýně v roce 2012. Používají se ve stavebnictví jako nedílná součást stropů, okenních překladů a podlah. Naší vizí do budoucna je dodávat do celé Evropy. Za naši výhodu oproti konkurenci považujeme, že si stroje řešíme konstrukčně sami a také je vyrábíme. Pokud nastane na stroji nějaká porucha, jsme schopni ji v krátkém čase opravit. Některé naše výrobky máme patentované. A protože nám naše budoucnost není lhostejná, tak se snažíme co nejvíce elektrické energie získávat z vlastních zdrojů. Naše výrobní haly pokrývají v současné době 3 fotovoltaické elektrárny a přebytkové teplo z výrobních hal převádíme pomocí tepelných čerpadel na teplo pro administrativní budovu. Jsme držiteli certifikátu EPD, který sleduje uhlíkovou stopu našich výrobků. 

Práce v prostředí rodinné společnosti, Sodexo Flexipass, firemní akce

FERT a.s.
IČO: 26031931Sídlo firmy:

Petra Bezruče 447/14
39201, Soběslav
Tábor


Kontaktní osoba: