údaje o firmě

ESSOX s.r.o.

Představení společnosti

ESSOX s.r.o. se zabývá poskytování finančních služeb v oblasti financování vozidel, spotřebního zboží, online půjček a kreditních karet. Společnost je na trhu od r. 1993 a v r. 2004 se připojila do skupiny Komerční banky díky kapitálovému vstupu francouzské mezinárodní finanční skupiny Société Genérále.

Tržní podíl ESSOXu na celkových finančních službách nebankovních subjektů činí 15% a v oblasti financování vozidel je to 44% českého trhu.

Společnost nabízí širokou škálu profesí. Zaučujeme absolvensty středních škol v našich kontaktních centrech, kde poskytujeme klientům poradních služby ohledně produktů, pomáháme vracet klienty do splátkového režimu, pokud se u nich vyskytnou problémy s úhradou našich služeb.

Máme obchodní pozice napříč celou Českou republikou. Kolegové a kolegyně jsou denně v kontaktu s našimi obchdními partnery - prodejci vozidel (nových i ojetých) a obchodními řetězci nabízejícími spotřební zboží. Spolupracují také s pobočkovou sítí Komerční banky, kde uzavírají obchody s klienty KB, kteří se rozhodli využít pro financování svých záměrů společnost ESSOX. 

Jsme technologickou firmou, která zaměstnává na 50 specialistů v IT oborech, od datových analýt, správy aplikací, programových analýz a dalších aktivit spojených s informačními technologiemi.

Administrativní pozice nabízíme v rámci útvarů účetnictví, contollingu, zpracování smluvní dokumentace našich klientů. 

Specializované pozice zabývající se kreditními riziky, analýzou a zpracováním dat nabízíme v útvarech řízení rizik a schvalování úvěrů.

Profesně zaměřené pozice nabízíme v útvařech řízení lidských zdrojů, právním, compliance a kontrolních funkcích zajišťujících soulad našeho podnikání s platnou legislativou ČR a mezinárodní finanční skupiny.

ESSOX zaměstnává více než 360 zaměstnanců v Českých Budějovicích, Praze a krajích celé ČR. Máme dceřinnou společnost ESSOX FINANCE na Slovenku, kde pracuje 33 zamětnanců.

 

Přidejte se k nám

Práce u nás

Pracovník kontaktního centra - pozice vhodné pro absolventy středních škol, kteří se chtějí naučit efektivně a profesionálně komunikovat s klienty a telefonicky poskytovat služby ohledně produktů ESSOX.

Specialisté útvarů Back office - pozice, které schvalují úvěrové návrhy našich klientů zaslané přes akviziční nástroje od našich obchodních partnerů. 

Specialisté controllingu a analytické poziice - pozice, které vyžadují specifické dovednosti práce s daty, znalosti v oblasti účetnictví, matematické a statistické metody práce s daty. I zde nabízíme pozice absolventům vysokých škol či středoškolsky vzdělaným zájemcům s částečnou praxí v analytických pozicicích.

Informační technologie a pozice spojené se správou aplikací, vývojem softwaru, správou databází aj. jsou vhodným uplatněním pro absolventy oborů informatiky či podnikové ekonomiky z nejrůznějších středních a vysokých škol.

Právní útvar nabízí možnost koncipientům či absolventům právních fakult proniknout do aplikace zákona o ochraně spotřebitele, aplikaci zákona o GDPR, občanského zákoníku a dalších právních norem přímo do praxe.

Řízení projektů, businees analýzy, architektury systémů či rozvoj prodkutů jsou specializové pozice nacházející se v různých útvarech společnosti (IT, Řízení změn, Rozvoj obchodu, Marketing aj.)

Interní mobilita a možnost profesního růstu je dlouhodobou personální strategií naší společnost a daří se nám tak naplňovat kariérní plány našich zaměstnanců v rámci jejich dlouhodobého profesního rozvoje.

  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

Nabízíme středním a vysokým školám či studijním oborům s maturitou možnost účasti na DEN v ESSOXu, který je koncipován jako představení různých útvarů společnosti, diskuze s absolventy škol, které jsme přijali na nejrůznější místa a jejich zpětná vazba přímo studentům.

Ukázky práce v kontaktním centru, sdílení informací obchodních zástupů o jejich pracovním dnu za volantem firemního vozidla.

Ukázka 1. dne nového zaměstnance a jeho adaptační proces během zkušební doby a další program dle konkrétní dohody s školou, která bude mít zájem své studenty přivést na stáže, praxe, doporučit na brigády.

ESSOX s.r.o.
IČO: 26764652Sídlo firmy:

F. A. Gerstnera 52
37001, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Operátor Bankovnictví, finance a pojišťovnictví České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.