údaje o firmě

EDIKT a.s.

Představení společnosti

Firma EDIKT byla založena jako společnost s ručením omezeným na konci roku 1991. Zaměřila se především na provádění inženýrských a dopravních staveb se specializací na železniční stavby. Společnost EDIKT rozšířila předmět své činnosti o práce v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky, telekomunikační techniky a montáže elektroinstalací. V lednu roku 1998 došlo k transpormaci firmy EDIKT, do té doby společnosti s ručením omezeným, na akciovou společnost.

V současnosti se firma EDIKT a. s. orientuje především na kompletní dodávky dopravních a pozemních staveb. V souladu s tím a také s ohledem na měnící se podmínky trhu, především na permanentně rostoucí požadavky investorů na kvalitu práce a splnění časových harmonogramů jednotlivých prací, klademe velký důraz na vybavení firmy novým, moderním technologickým vybavením s vysokou mírou provozní spolehlivosti, což společně se zkušenostmi a odbornými znalostmi našich zaměstnanců je zárukou kvality práce firmy EDIKT a. s.

Školám nabízíme

  • Nabídka praxe pro žáky

EDIKT a.s.
IČO: 25172328Sídlo firmy:

Rudolfovská tř. 461/95
37001, České Budějovice
České Budějovice


Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Technik půjčovny / skladník Elektrotechnika České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.