Firma

B a K systémy s.r.o.

Představení společnosti

Naše společnost B a K systémy s.r.o. se zabývá návrhem, konstrukcí a výrobou elektrických rozvaděčů.  Dále  nabízí komplexní dodávky elektro pro technologické celky – rekonstrukce stávajících provozů i budování nových technologických zařízení s vysokými nároky na řízení a provoz.

Nabízíme montáže a revize v oboru VN – rozvodny, vypínače, spojky, koncvky, odpojovače. Specializujeme se na elektroinstalace a montáže v obchodních centrech, veřejných budovách (nemocnice, školy…), průmyslových či rodinných domech.
V současné době pracujeme na projektu elektro nabíjecích stanic pro společnosti Renault. V naší společnosti si vážíme všech zaměstnanců, kteří pro nás pracují a nabízíme tak širokou škálu benefitů.

Práce u nás

V naší společnosti si vážíme všech zaměstnanců, kteří pro nás pracují a nabízíme tak širokou škálu benefitů.
Pracovní doba je 7,5 hod v rámci pružné pracovní doby.

Tedy jestliže není zaměstnance zrovna ranní ptáče, musí stihnout školku či jiné ranní aktivity může si svojí pracovní dobu upravit. Všichni zaměstnanci mají nárok na 25 dní dovolené. Na cestu do práce přispíváme dle vzdálenosti bydliště. V případě nemarození dostane zaměstnanec 600Kč. Každý má možnost využít dotovaného stravování v naší jídelně a výběru ze 3. jídel v částce 28 Kč / oběd. Po zkušební době budeme přispívat na PPF či ŽP ve výši 700 Kč. Naši zaměstnanci mají průběžná odborná školení a také  možnost kariérního růstu. Novým zaměstnancům i absolventům škol nabízíme zaučení a zaškolení na pracovní pozice:
- Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů,
- Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

Školám nabízíme

  • Odborník do škol
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací

B a K systémy s.r.o.
IČO: 26025566Sídlo firmy:

Ke Statku 18
39701
Písek, Písek


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Okres Město Placená
Elektrikář Písek Písek Ne Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Oborové zaměření Město Typ prac. poměru
Elektrikář Elektrotechnika Montáž a opravy silnoproudé elektrotechniky a rozvodů, Montáž a opravy slaboproudé elektrotechniky a rozvodů Písek Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.