údaje o firmě

ait-česko s.r.o.

VELETRHY PRÁCE - NABÍZENÉ POZICE

Vážení uchazeči o práci,
vítejte na profilu naší firmy. Níže naleznete informace o naší společnosti i nabízených pozicích.
Podrobnější informace Vám rádi sdělíme v rámci online schůzky, která bude probíhat ve dnech konání veletrhu – 15. a 16. 6. 2021. Termín online schůzky je zapotřebí si předem zarezervovat.

Jak si rezervovat online schůzku?
Na této stránce si prohlédněte jednotlivé nabízené pozice a otevřete si tu, která vás zaujala tlačítkem „Více“.  Po seznámení se s pracovní pozicí si můžete zarezervovat termín přes tlačítko „Rezervovat termín online pohovoru“.
Pokud budete mít problém s rezervací, kontaktujte nás. V případě, že nemáte možnost online připojení, je možné si zarezervovat schůzku jako telefonický hovor.

Představení společnosti

Společnost ait-česko s.r.o. je největším distributorem klimatizací značky SAMSUNG, tepelných čerpadel značky SAMSUNG a alpha innotec, a výhradním distributorem chillerů RHOSS. Jsme součástí mezinarodní skupiny NIBE, která zahrnuje zhruba 130 firem po celém světě. Naší přímou mateřskou společností je ait-deutschland GmbH, výrobce tepelných čerpadel alpha innotec. Sídlo společnosti je v Českých Budějovicích, pobočky máme v Praze a Brně, ale působnost je po celé České republice. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení na dlouhodobé bázi s důrazem na kvalitu produktů, jejich instalaci a následný servis. 

Představení značky alpha innotec

Práce v mladém kolektivu, možnost osobního rozvoje, mezinárodní spolupráce se společnostmi ve skupině, příležitost k implemenatci vlastních řešení, 5 týdnů dovolené, 13. plat, flexibilní pracovní doba, homeoffice

ait-česko s.r.o.
IČO: 28077458Sídlo firmy:

Vrbenská 2044/6
37001, České Budějovice


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Pracovník marketingového oddělení Obchod a marketing České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.