Detail workshopu

Jak vytvořit virtuální třídu

Maximální počet účastníků 10
Skupina oborů Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika, Informatické obory, Stavebnictví, geodézie a kartografie, Strojírenství a strojírenská výroba
Pro koho je workshop vhodný pro učitele SŠ
Délka akce Celodenní
Zaměření akce Informační technologie, Odborné vzdělávání, Workshopy pro pedagogy
Forma Prezenční
Předpokládaný průběh

Hlavním vzdělávacím cílem je seznámit učitele s technologií virtuální reality. Jaké technologie lze pro výuku využívat, jaké jsou její výhody, a na co si dát při výběru pozor. Všechny dostupné technologie vhodné pro výuku si účastníci sami vyzkouší.

Účastníci pochopí vliv virtuální reality (VR) na proces vzdělávání, kdy je nejefektivnější VR využívat a naopak, kdy ne.

Účastníci se také naučí ovládat VR zařízení včetně SW pro výuku NEOS Classroom, řešit nastalé problémy a využívat VR pro výuku v hodinách dle již vytvořených materiálů do jednotlivých předmětů (fyzika, chemie, biologie, mechanika, cizí jazyky). Seznámí se s dosavadním seznamem modelů, které již systém obsahuje a jak je využít pro výuku. Naučí se ve VR a systému NEOS Classroom vytvářet znalostní kvízy pro ověření znalostí žáků.

Veškeré výše uvedené oblasti si účastníci vyzkouší jak z role učitele, tak z role žáka.

 

Spolupráce s Virtual Lab, s.r.o.

Jsme technologická firma s dlouholetou zkušeností. Světem moderních technologií – virtuální a rozšířené reality – provádíme klienty tak, aby jejich využití dávalo smysl. Vyvíjíme praktická řešení, která našim klientům šetří čas, zvyšují zisky a usnadňují práci.

Jaké u nás najdete profese

-

Co je třeba připomenout

Další workshopy připravujeme.
Máte-li zájem se workshopu zúčastnit, neváhejte nás kontaktovat (tlačítko Mám zájem o workshop) nebo přímo kontaktní osobu.
Rádi Vám zašleme další informace.

Místo konání workshopu:

Jihočeská hospodářská komora
Husova 9
37001
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Mám zájem o workshop