Detail workshopu

Jak vytvořit virtuální třídu

Maximální počet účastníků 10
Skupina oborů Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika, Informatické obory, Stavebnictví, geodézie a kartografie, Strojírenství a strojírenská výroba
Pro koho je workshop vhodný pro učitele SŠ
Zaměření akce Informační technologie
Forma Prezenční
Předpokládaný průběh Hlavním vzdělávacím cílem je seznámit učitele s technologií virtuální reality. Jaké technologie lze pro výuku využívat, jaké jsou její výhody, a na co si dát při výběru pozor. Všechny dostupné technologie vhodné pro výuku si účastníci sami vyzkouší.

Účastníci pochopí vliv virtuální reality (VR) na proces vzdělávání, kdy je nejefektivnější VR využívat a naopak, kdy ne.

Účastníci se také naučí ovládat VR zařízení včetně SW pro výuku NEOS Classroom, řešit nastalé problémy a využívat VR pro výuku v hodinách dle již vytvořených materiálů do jednotlivých předmětů (fyzika, chemie, biologie, mechanika, cizí jazyky). Seznámí se s dosavadním seznamem modelů, které již systém obsahuje a jak je využít pro výuku. Naučí se ve VR a systému NEOS Classroom vytvářet znalostní kvízy pro ověření znalostí žáků.

Veškeré výše uvedené oblasti si účastníci vyzkouší jak z role učitele, tak z role žáka.

 

Spolupráce s Virtual Lab, s.r.o.

Jsme technologická firma s dlouholetou zkušeností. Světem moderních technologií – virtuální a rozšířené reality – provádíme klienty tak, aby jejich využití dávalo smysl. Vyvíjíme praktická řešení, která našim klientům šetří čas, zvyšují zisky a usnadňují práci.

Jaké u nás najdete profese -
Co je třeba připomenout Další workshopy připravujeme.
Máte-li zájem se workshopu zúčastnit, neváhejte nás kontaktovat (tlačítko Mám zájem o workshop) nebo přímo kontaktní osobu.
Rádi Vám zašleme další informace.
Místo konání workshopu:

Jihočeská hospodářská komora
Husova 9
37001
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Mám zájem o workshopZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.