Plánované akce

Webinář pro výchovné a kariérové poradce - Salmondo

Školy a poradce
Zúčastněte se odborného webináře k online kariérovému nástroji Salmondo a naučte se, jak aplikaci používat a jak správně pracovat s výsledky svých žáků. 

Program:
  • 13:00 začátek webináře, uvítání účastníků 
  • 13:05 úvod k Salmondu
  • 13:05 - 14:30 princip aplikace, fungování, možnosti využití aplikace v distanční výuce, práce s aplikací - přes sdílenou obrazovkou uvidí účastníci postup pro zvaní žáků, nahlížení výsledků, prezentace obsahu navazujícího připraveného školení v novém kalendářním roce
  • 14:30 výměna zkušenosti, zpětná vazba, dotazy
  • 14:45 - 15:15 představení firmy dm drogerie markt s.r.o. a její spolupráce se školami – SOU, SŠ i VŠ a podpora učňů  
  • 15:15 -  15:30 představení pracovních listů ,,Buď mistr" 
  • 15:30 - 16:00 volná diskuse, ,,brainstorming" výchovných a kariérových poradců 
Webinář rozšíří nejen znalosti aplikace Salmondo aktivním uživatelům, ale i nováčkům představí princip jejího používání.

Organizace:
Webinář bude probíhat v aplikaci ZOOM. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na email.

Lektor


Ing. Tibor Kučera
Jeden z autorů aplikace Salmondo, kterou před 3 roky ve spolupráci s předními odborníky na psychologii a kariérové poradenství vytvořili 3 bývalí spolužáci z gymnázia, kterým nevyhovovala často chybějící podpora žáků v oblasti kariérového poradenství ze stran škol, často způsobená především nedostatkem času a zdrojů, které mají školní poradci k dispozici. V Salmondu se kromě samotného rozvoje aplikace věnuje komunikaci se školami a jejich podporou.

Kdy:
Středa 02.12.2020
13:00 - 16:00

Kde:
České Budějovice <br /> online aplikace ZOOM

Garant akce:
Drdová Denisa
+420725562321

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.