Plánované akce

Metody zájmového testování žáků

Workshop je určený pro odborný tým projektu a slouží pro potřeby interního vzdělávání. V případě Vašeho zájmu a dané téma, kontaktujte prosím garanta akce.

 

Cílem kurzu je podpořit pedagogy při následné práci s výsledky Salmonda tak, aby se v nich žáci snáze orientovali a dokázali je co nejlépe využít při volbě svého dalšího vzdělávání.

Obsah kurzu

  • V úvodu se zaměříme na představení hlavních výhod práce s výsledky testů, které aplikace obsahuje, v čem je jejich využití přínosné, ale jaké má také limity a proč je důležité s výsledky dále pracovat.
  • Hlavní část kurzu je ryze praktická – představíme konkrétní aktivity a způsoby, jak výsledky Salmonda vytěžit při práci se třídou v limitovaném čase – v rámci jedné vyučovací hodiny a pěti vyučovacích hodin.
  • Pro poradce s většími časovými možnostmi nabídneme tipy na další aktivity, které lze využít při průběžné práci s žáky.
  • Součástí workshopu bude reflexe a sdílení zkušeností účastníků
  • Diskuze a závěr

Lektor


Markéta Cudlínová
Vystudovala sociální práci a již řadu let pracuje ve společnosti EKS, z.s. jako lektorka kurzů osobního rozvoje a kariérová poradkyně. Zaměřuje se převážně na metody kariérového poradenství a jak je lze propojit se vzděláváním. Je držitelkou certifikátu švýcarského kariérového modelu CH-Q v oblasti mapování kvalit a kompetencí a certifikátu Národního ústavu vzdělávání v programu Výchovné a kariérové poradenství E-kariéra+. Absolvovala trénink hodnotitelky assessment center a vzdělávací program STAGE: Staightening Self-Estimation in Adult Age.

Kdy:
Pondělí 14.09.2020
08:00 - 16:00

Kde:
České Budějovice
Husova 9 , velká školící místnost

Garant akce:
Rejnek Petr
+420725757413

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.