Detail akce

Konference: Probuďme v žácích talent

Ředitele škol
Zaměstnavatele
Pedagogy SŠ
Srdečně Vás zveme na konferenci Probuďme v žácích talent, která je určena především pedagogům základních a středních škol, zaměstnavatelům a dalším zástupcům zájmových organizací. 

Dopolední program přinese vstupy ke společným tématům za účasti zástupců Jihočeského kraje. V rámci panelové diskuse budeme společně s vámi diskutovat o podobě kariérového poradenství, odborného vzdělávání, rozvoji digitálních kompetencí, podnikavosti a kreativity na jihočeských školách a následně v odpoledním bloku navážeme na inspirativní příklady rozvoje potenciálu žáků. Účast na konferenci je zdarma, těšíme se na setkání s vámi.

PROGRAM
09:00      Registrace účastníků
09:20      Úvodní slovo 
               Ing. Hana Šímová, vedoucí Odboru školství mládeže a tělovýchovy,
               Krajský úřad Jihočeského kraje
               Ing. Vladimír Homola, místopředseda představenstva JHK
               a generální ředitel ve společnosti ČSAD autobusy České Budějovice a.s.
               Ing. Luděk Keist, ředitel Jihočeské hospodářské komory


09:30      Přednáška "Jak probudit v žácích talent"
                Ing. Radko Sáblík, ředitel Smíchovské střední průmyslové školy a gymnázia

10:20      Jak mohou firmy motivovat žáky
                Radek Kindl, Scania CER

10:50      Přestávka na občerstvení

11:10     Novinky Asistenčního centra Impuls pro kariéru a praxi
               panelová diskuse s hosty JHK

12:10      Přestávka na oběd

13:10      Nechte se inspirovat

  • Jak rozvíjet potenciál žáků:  Mgr. Miroslav Hubatka, Hubatka Consulting
  • Jak na digitalizaci na školách: Bc. Michal Černý , RPishop.cz
  • Jak motivovat žáky k podnikavosti: Marv Shamma, Founder / Learning Experience Designer & Facilitator
  • Jak připravit žáky na praxi: Ing. Pavel Heinrich, Heluz cihlářský průmysl v.o.s.
 
ZÁŠTITU NAD KONFERENCÍ PŘEVZALI
Hejtman Jihočeského kraje
MUDr. Martin Kuba
Náměstek hejtmana Jihočeského kraje
Mgr. Pavel Klíma

 

ORGANIZACE KONFERENCE

Konference bude probíhat prezenčně v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou za dodržení podmínek, které vycházejí z mimořádného opatření MZ ČR.


Berte prosím na vědomí, že je potřeba použít po celou dobu konání akce ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek a zároveň je potřeba mít potvrzení o splnění podmínky pro vstup na akce. 
Seznam podmínek umožňující vstup vstup na akci naleznete v přiloženém dokumentu. Upozorňujeme, že testy nezajišťujeme.

Lektoři a řečníci


Ing. Radko Sáblík
Ředitelem Smíchovské střední průmyslové školy a gymnázia, od ledna 2019 je členem expertní skupiny pro vytváření vize českého školství "Strategie 2030+". Jeho škola byla časopisem Forbes zařazena mezi 8 nejzajímavějších SŠ v republice a patří mezi školy s nejvyšším počtem přihlášek. Absolvent Gymnázia Botičská, inženýrského studia na Fakultě strojní ČVUT, bakalářského studia výuky technických předmětů na Masarykově institutu při ČVUT, manažerského studia pro ředitele škol na Pedagogické fakultě UK. Více...

Ing. Pavel Heinrich
Po dokončení studií na FSv ČVUT v Praze působí od roku 2010 ve společnosti HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. na oddělení technického rozvoje jako produktový manažer. Věnuje se vývoji nových výrobků, jejich podpoře a v poslední době i digitalizaci dat ve stavebnictví. Je řešitel několika výzkumných projektů podpořených z veřejných prostředků. Věnuje se i edukační činnosti a rozvoji vzdělávacího projektu Stawebnice.online.
 

Mgr. Miloslav Hubatka
Senior konzultant - 21 let pracoval na školách zaměřených na moderní technologie, z toho 10 let jako ředitel. Zabývá se identifikací a rozvojem nadání a potenciálu dětí i dospělých. Dále se specializuje na výchovné a vzdělávací systémy, moderní technologie ve vzdělávání a marketing škol. Založil a spravuje několik tematických webů, např. www.rozvojskoly.cz apod. Zabývá se lektorováním odborných seminářů pro management škol a firem. Je poradcem v oblasti manažerského řízení a koncepčního rozvoje týmů a konzultantem pro moderní leadership. Více...

MSc. Marv Shamma, M.A., CPT
Lidé, technologie a business – kombinace, která nejlépe vystihuje to, co nejraději dělám. Jsem zakladatelem platformy Flowberry, kde se zabývám rozvojem talentu a týmové dynamiky. V roce 2015 jsem spoluzaložil společnost ONEPROVE, dneska známá pod názvem Veracity Protocol. Dále působím jako leader v oblasti business inovací, kde jsem mj. pracoval pro královskou rodinu ve spojených arabských emirátech.

Kdy:
Úterý 26.10.2021
09:00 - 15:00

Kde:
Hluboká nad Vltavou
Masarykova 602, ParkHotel  

Garant akce:
Rejnek Petr
+420725757413

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.