Plánované akce

Jak rozvíjet důvěru a spolupráci mezi školou a rodinou

Školy a poradce
Rodiče jako nečekaní spojenci při kariérovém vzdělávání dětí
Rodina a škola jsou dva rozdílné světy, které mají společný cíl. Podpořit dítě v tom, aby se rozvinulo v samostatného člověka zodpovědného za sebe a vůči komunitě, kde žije. Člověka, který se umí profesně uplatnit, je v tom spokojený a neztratí se ve světě práce. Zní to jednoduše, nicméně realita spolupráce je často náročná. Neexistuje žádný jednoduchý návod, který by pomohl učiteli komplikované situace vyřešit rychle a trvale. Na jedné straně jsou vysoká očekávání, která jsou na něho kladená. Na druhé straně nemá žádnou podporu, jak se s nimi vypořádat ku prospěchu všech. V této situaci je každá příležitost společně diskutovat o těchto tématech vítaná. Co nám pomáhá a naopak, co nám ztěžuje komunikaci a oboustranně prospěšnou spolupráci.
 

Lektor


Mgr. Andrea Csirke

Již od roku 2007 se věnuji práci s lidmi. V oblasti kariérového poradenství jsem se vzdělávala na Distančním kurzu kariérového poradenství Stockholmské Univerzity. Jsem certifikována jako kariérový poradce a lektor ve švýcarské metodě CHQ - self management of competences. Andrea se rovněž podílela na tvorbě metodiky "Rámec pro nastavení systému kariérového poradenství na základní škole"


Kdy:
Úterý 23.02.2021
12:30 - 15:00

Kde:
přes aplikaci Teams
online

Garant akce:
Petrů Milada
+420608572262

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla

Podporují nás

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.